Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Külföldről lehet nézni az M4-et?

Külföldről lehet nézni az M4-et?

Figyelt kérdés

Hétvégén megszeretném nézni a Formula 1 futamot, de sajnos nem találom az M4-et...

Esetleg megtudnátok mondani a frekvenciát (MHz), vagy hogy mikortól lehet nézni külföldről (Szerbia) ! :)

De ha nem tudtok ebben segíteni akkor egy Forma 1-es link is jól jönne...

Köszi előre is !



2015. júl. 22. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Majd ha kifizeted nekik a jogokat, hogy szerbiában is azon nézd a közvetítést, akkor lesz majd. Linket meg keress magadnak, a google ingyenes.
2015. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komoly ingyenes a google ?

Ezt senki sem tudta, kerestem de nem találtam.

Nem fogok átszámítva kb 2-3 ezer ft fizetni ezért.

2015. júl. 22. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló, ha nem tudsz válaszolni a kérdésre akkor minek írsz ide ilyen flegma módon?


Én csak ezt a linket tudom: www.mediaklikk.hu/m4-elo/

Remélem lehet majd élőbe nézni, mert én sem tudnám máshogy mert nekünk nincs m4-ünk (Magyarországon élek)

Nem tudom hogy amikor a dunán ment akkor lehetett-e nézni élőbe, ha igen akkor valószínűleg most is , de én sosem próbáltam mert eddig néztem tv-ben.

Meg talán a skysporton is lehet nézni, ha nem működik akkor megpróbálom külföldi csatornákon akár németen, mert angolul sajnos nem tudok. Ezt a futamot én is megszeretném nézni.

Ha találok még linket akkor írok :)

2015. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 3:


" mert én sem tudnám máshogy mert nekünk nincs m4-ünk (Magyarországon élek) "


Az M4 a Mindig TV-n ingyenesen elérhető, a szolgáltatóknak pedig kötelező továbbítani mind az analóg, mind a digitális rendszereken.

2015. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha műholdról nézed, akkor ugyanott érhető el, ahol az összes többi MTVA csatorna a keleti 9 fokon az Eutelsat 9A műhold 11958 MHz-én. Az M4 részben kódolt, azok a műsorok (nemzetközi sportesemények) melyek sugárzási joga csak Magyarországra terjed ki kódolva nézhetők, kódkártya hiányában pedig nem nézhetők.


Ha határ menti településen élsz és földi antennával nézed a magyar adásokat, akkor újra kell keresni, ugyanazon a frekvencián érhető el a Mindig TV-n, mint az M2 kivételével a többi MTVA csatorna.


Határon túli szolgáltatók kínálatában bizonytalan a csatorna megjelenése, tekintettel arra, hogy a szerzői jogi okok miatt műsorainak nagy része csak Magyarországon sugározható.

2015. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy csak előfizetőknek lehet, de én nem vagyok az... :(

Továbbra is érdekelne a link, a M4-hez, ugyanis továbbra sem találok linket...

2015. júl. 25. 10:42
 7/10 anonim válasza:
ITT MEGTUDJÁTOK NÉZNI: [link] JÓ SZORAKOZÁST !
2015. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de én magyarul szeretném :) ...
2015. júl. 26. 09:59
 9/10 anonim válasza:
100%
2015. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csöjös válasza:
52%
Innen ( [link] m4-et sasolni.
2015. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!