Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik nézik az éjjel nappal...

Akik nézik az éjjel nappal budapestet! Ki a kedvence/ik a sorozatból?

Figyelt kérdés
Nekem Evelin és Marci

2015. aug. 4. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és sztem az Evelin tök szép a Marci pedig tök helyes
2015. aug. 4. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Kristóf
2015. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 4. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyen agyrohasztó szar műsorokat. Egyszer belenéztem és a színészi játék egyszerűen olyan béna volt, hogy hihetetlen. Nem tudom, hány emberrel kellett dugniuk, hogy felvegyék őket oda.
2015. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam kíváncsi a te véleményedre...a kérdés azoknak szólt akik nézik...olvasni tudni kéne...
2015. aug. 8. 13:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem kell csak azért kommentálni,hogy eggyel több kérdést válaszolj meg(ami nem is neked szólt,hanem annak aki nézi a sorozatot)
2015. aug. 8. 16:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Az meg a másik hogy akkor szarozd le mások munkáját ha te jobbat tudsz,és mert neked nem tetszik a műsor akkor továbbra se nézd és ne itt dumálj hogy "agyrohasztó szar műsor"mindenki azt néz amit akar,te néz nem szar és nem agyrohasztó műsort...én meg nézem ezt,mert nekem ez tetszik,és ettől nem leszek se hülyébb,se más,mintha nem nézném
2015. aug. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!