Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Eurosporton miért mindig...

Az Eurosporton miért mindig úszás, kerékpározás és snooker megy?

Figyelt kérdés

Nekik nem lehetne bármit közvetíteni? Mert nem magyar csatorna. Vagy közvetítési jogok ugyanúgy játszanak náluk?

Azt tudom, hogy a Bundesliga az Eurosport 2-n van de a szolgáltatóm kinálatában nincs ilyen csatorna. Viszont az Eurosport az alap kínálatban is benne szokott lenni mindenhol. Miért nem azon adják a nagyobb sporteseményeket? Sokkal több helyen elérhető. Nem tudom ennek az állandó úszás, kerékpár és snooker ismétlésnek mi értelme van. Ennél csak a Sport M rosszabb! Ott semmi nincs, fél éves Sport TV műsorokat ismételgetnek, élő közvetítést nem láttam még. Az mikor fog megszűnni? Főleg most az M4 Sport megjelenése után.

Miért kell ennyire tagolni a piacot? Lenne 3 sportcsatorna ami mindenkinek elérhető és kész. Egyiken mennének a magyar érdekeltségű események, másikon minden nagyobb foci bajnokság (angol, német, spanyol, olasz, francia, brazil), a harmadikon minden más. De így aki UPC-s vagy T-Home os annak nincs Digi Sport aki meg Digis annak csak a legnagyobb csomagban van mindegyik Sport TV csatorna és csak műholdon.


2015. aug. 8. 18:26
 1/1 A kérdező kommentje:

Vagy mondjuk 2 csatornán minden labdasport.

De így minden pénzük elmegy a csatornáknak a foci közvetítésekre amik ugye a legnépszerűbbek és nem marad keret másra. Hétvégén lemegy 4-5 meccs amúgy meg töltelékműsorokkal és folyamatos ismétlésekkel kell kitölteni a műsoridőt. Sok az üresjárat. Régen olyan jó volt amikor a Sport TV adott mindent.

2015. aug. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!