Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ez a Spongyabob epizód?

Melyik ez a Spongyabob epizód?

Figyelt kérdés
Patrik hálójába belement sok kis fekete színű medúza, aztán Spongyabob adott belőle mindenkinek. Reggelre már Patrik szeme megváltozott feketére, amiben fehér pontok voltak. Aztán más szeme is átváltozott, és Spongyabob barátait egy nem tudom micsoda felakasztotta a plafonra, aztán mindenki megijesztette Spongyabobot. Spongyabob odahívta magához Szandit. Spongyabob majonézt keresett, talált is rengeteget, de csak egyet vitt el. Majd Szandi mindenkire rákente, és zöld löttyé változtak. És megmentették ketten a barátait.
2015. szept. 5. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A medúzák bolygója
2015. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És valahol meg tudom nézni esetleg? Nem TV-ben, hanem interneten.
2015. szept. 6. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a neten nincs fent.
2015. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A medúzák bolygója. Csak angolul nézhetnéd meg neten, ha magyarul szeretnéd, várd meg, adni fogják a nickelodeonon. :)

Úgyis sokat ismételnek.

2015. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pénteken láttam egy barátomnál azt a részt magyarul, de nekem nincs Nickelodeoon, mert nincs meg az a csatorna a Mindig TV-n
2015. szept. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!