Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik a tv- ben beszelnek...

Akik a tv- ben beszelnek magyar bemondosok mi a /) ;&er mindig ugyanabban a hanglejtesben hangsulyban szunetekkel beszelnek? Minden magyar aki kamera ele kerul es kozolnie kell valamit vagy beszelnie ugyanabban a hulye formaban beszel.

Figyelt kérdés
Multkor egy magyar no beszelt idegen nyelven nem a kiejtesen hanem a hulye hangsulyozasan lehetett latni a kulonbseget mindig folviszi a hangsulyt.. Engem rohadtul irrital...

2015. szept. 23. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy hol láttál ilyen baromságokat,

de ez nekem nagyon dunatv színvonalának tűnik.


Általában a megkérdezettek, ha nem az anyanyelvükön szólalnak meg, akkor egy olyan nyelven, amit nem ismernek eléggé, csak nagyon kicsit, ilyenkor természetes, hogy nem beszélnek megfelelően.


Engem is tud irritálni, amikor valaki monotonon beszél, de ez roppant túlzó megállapítás / általánosítás, amit tettél.

2015. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem csak téged. én falnak tudtam menni tőle, éppen ezért inkább már olvasom a híreket és nem nézem.

emlékszem, egyszer az egyik bemondó ( névre már nem emlékszem) annyira mocorgott, meg annyira visszatartott levegővel beszélt, hogy szinte biztos voltam benne, hogy szélgörcsei vannak.

2015. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Haha xd orulok h nemvagyok vele egyedul mer ez elkepeszto nem azt mondom mindenki de kb m.o - n a 90% aki tv-ben szerepel ............... Ezt sztem mar egymastol utanozzak az emberek ezt a stilust mer olyan nincs h minden ember ugyanugy
2015. szept. 23. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!