Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap lemaradtam a got...

Tegnap lemaradtam a got talentről, milyen volt? Érdemes letölteni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy szám, ne pazarold rá az idődet. Aki jó volt benne, azt még úgyis látod, aki meg nem volt jó, az sajnos szórakoztató/vicces sem volt (ahogy általában az ember várja az első részekben), szóval nem maradtál le semmiről.
2015. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gázos volt. Még kiforrhatja magát, de érdekes fellépőket nem láttam, és a zsűri tagjai sem találják még a hangjukat szerintem.
2015. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, Baliék viccesek voltak?
2015. okt. 11. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes, voltak benne jó pillanatok.

Balázsnak voltak poénjai, Dombóvári próbálkozott, de nem volt vicces.

volt 2 hülye, akiknél a produkció: egy pulyka kicsontozása, meg a másiknál favágás. mert hogy ő otthon is ezt csinálja.

egy részeg üvegpoharat evett.

a gumiasztalosok is érdekesek voltak.

az rsg-s lányok ügyesek.

a chippendale fiúk borzalmasak voltak, 5 srác, de semmit nem csináltak egyszerre, vagy ritmusra. de továbbmentek, mert levetkőztek.

a srác, aki káromkodós verset mondott, pedig ki sem néznénk belőle - na annak a vége is poén volt.

a kislány, aki visszafelé énekel - itt is poén volt a zsűri reakciója.

szóval ha alapból érdekelnek az ilyen műsorok, akkor töltsd le.

van, aki sose néz ilyeneket, az úgyis azt fogja mondani, hogy nem érdemes, szr volt.

2015. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!