Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tehetségkutató műsorok első...

A tehetségkutató műsorok első körében szereplő nagyon gáz arcok mennyit kaphatnak azért, hogy leégessék magukat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szerintem nincs ennyi exhibicionista, de egyúttal tehetségtelen marha ebben az országban, aki azt sem tudja magáról, hogy nem tud. Tuti kapnak valami pénzt azért, hogy ország-világ előtt leégessék magukat. Nem hiszem el, hogy nem hallják, hogy borzasztó, amit produkálnak, nem hiszem el, hogy ennyi ember ingyen leégeti magát. Szerintetek mennyit kaphatnak?

2015. nov. 1. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Egy kicsit függ attól ,hogy mennyire égeti le magát, és hogy mennyi esze van. Van, aki 1-2 tízezresért elvállalja, más esetleg elréheti a 30000-40000-et. Szóval elmondhatjuk, hogy úgy 10000 és 50000 között.

2015. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ott dolgozol valamelyik tévénél? Vagy vannak ismerőseid, akik elvállalták?


(valahol pedig szánalmas, hogy százezrek meg ezt nézik naponta...)

2015. nov. 1. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért szánalmas, ha valaki akar egy jót nevetni a TV előtt?

Lehet, hogy neked nem vicces, vagy téged nem szórakoztat, de azért nem kell szánalmasnak tartani azokat, akiket igen.

2015. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hogy miért szánalmas az, hogy valaki tehetségtelen, önmagukat leégető fizetett exhibicionistákon röhög?


Én ha nevetni akarok, akkor Showder Klubot nézek, vígjátékokat nézek, Két pasi meg egy kicsit nézek. Nem pedig balfékeket, akik igazából nem is annyira balfékek, amekkorának mutatják magukat, hanem túljátsszák magukat pár tízezer forintért. Ma ez számít eladható tartalomnak, de akkor is szánalmas.

2015. nov. 1. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Én röhögök rajta egyet és kész, jó hogy beteszik ezeket az adásba, engem tudnak szórakoztatni.
2015. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak ismerőseim, akiktől hallottam különböző műsorokról, meg az újságírás miatt felszed az ember ezt-azt ahogy járkál a témák mentén. Az interneten is lehet olvasni sok kontrétumot, mostanában már nem annyira "hű de ismeretlen" dolgok ezek, mint mondjuk 10+ éve.
2015. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért került be a tag-ek közé a Virtuózok? Azért ott már az elődöntőkben is tehetséges zenésznövendékek vannak.
2016. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy volt gimis társam, aki mindkét zenés műsorba bement, de nem tud énekelni. Az egyikben simán énekelt, a másikban nőnek öltözve énekelt. Annyi történt, hogy fogadott, aztán nyert (vagy épp ez volt a fogadás és megnyerte, nem tudom), és amúgy is egy elég bolond gyerek volt, szeretett szerepelni, meg szeretett hülyét csinálni magából. Szóval sokan tudják, hogy nem tudnak énekelni, csak viccesnek tartják ezt.
2016. aug. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg én szeretek rajtuk nevetni.


"Én ha nevetni akarok, akkor Showder Klubot nézek, vígjátékokat nézek, Két pasi meg egy kicsit nézek."


A Showder Klubban sem mindegy, kin nevetsz. Kábé 3-4 van köztük, aki minőségi humort ad, de az ilyen Aranyosi Péter, Kiss Ádám, Trabarna stílusú többség, akik a közönséges, alpári humorukkal jönnek rosszabbak szerintem, mint az éneklő emberek. Vígjáték: abból sem mindegy, hogy Gagyi mamit meg Adam Sandler-filmeket tartasz-e vígjátéknak, vagy Woody Allent nézel (bocs, ah elírtam), vagy mondjuk régi Michael J. Fox-filmeket. A Két pasi meg szerintem mióta Ashton Kutcher van benne, baromira levitte a szintet, mondjuk ő eléggé ripacs is. Mióta Charlie Sheen kiszállt, nincs benne színvonal, előtte jó volt.

2016. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy elit gimibe jártunk, csak hogy árnyaljam a képet. :)
2016. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!