Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » DIGI Film vagy az HBO (k)...

DIGI Film vagy az HBO (k) jobb (ak) ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most készüéök DIGI-re váltani és azt szeretném megkérdezni hogy a DIGI FIlmet vagy az HBO-t érdemes inkább kérni?

És a DIGI sajátgyártású csatornái mennxire jók mondjuk a DIGI Animal Word egy Nat Geo-hoz NAt Geo Wildhez vagy Spektrumhoz,Animal Planet-hez hasónlítva?



2015. nov. 19. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Digi term.film csatornái a BBC-re hasonlítanak, ált. BBC-s term.filmek mennek rajta magyar narrátorral, szóval minőségben jónak számítanak, mondhatni, hogy a régi Nat Geo&Discovery időszakot idézi inkább, amikor még nem a hatásvadászatról szólt az egész, s amikor még term.filmekről szóltak ezek a csatornák, ez inkább ugyebár a Discovery-re, History-re vonatkozik.

Ár/érték arányban a Digifilm éri meg jobban, ez egyértelmű, de leginkább azért, mert baromira olcsó az HBO-khoz képest. HBO nagyon elvan laposodva, ugyan a Digifilmtől nem kell elvárni azt, mint a mostani HBO-tól, nem követi annyira a mozipremiereket (bár az HBO is elvan maradva rendesen), de a választék sokkal széleskörűbb, mint az HBO-nál, ezért talán nem mondható az, hogy orrba-szájba ismétel.

2015. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi

Akkor már ezekután nem is fognak annyira hiányozni a Discoveryk. Most már mindenképp akkor átváltok DIGI-re mihelytst a mostani hűségem letelik. Mostaninál az HBO-kat már most lemondtam,ténylegnagyon drágák voltak. Abból a pènzből amit erre meg a felnott csomagra kpltottrm Kijönne 3TV-re fullos DIGI csomag (HBO-k nelkul persze,havi 4100ft)

2015. nov. 30. 06:36
 3/13 A kérdező kommentje:

Na közben sikerült a jelenglegi szolgáltatót felmondani szerződés szegés miatt így műlt péntek óta boldog DIGI.s előfizető vagyok. Remekül műkődik minden csak ajánlani tudom.

Szinte az összes országos szinten elérhető szolgáltónál voltam ( Austrisat kivételével) de effig a legjobb a DIGI

2015. dec. 16. 21:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Az utóbbi hónapokban nagyon sokat eset a DIGI Film színvonala. Csak pár példát írnék. Egyre gyakrabban fordul elő, hogy nem azt a filmet adják, amit a DIGI a saját DIGI FILM műsorfüzet kiadványában le ír. Tehát nagyon gyakoriak a műsor változások, és persze egyben véletlen szerűek is a műsor változások. Akkor gyakran elő fordul, hogy egy korábban már magyarra szinkronizált filmet, mégis eredeti nyelven de magyar felírttal adnak le. Legutóbb ilyen volt a MR Bean nyaral című film is. Amely rendelkezik magyar szinkronnal. Akkor térjünk vissza a legg alapokra, és lássuk mi van! Pro és kontra módra! 1., Csak egy hangsávja van, és nem választható az eredeti nyelv. Az alap hangsáv a magyar. 2., Felírat választási lehetőség nincs. 3., Nincs HD változata a DIGI Filmnek. 4., Ellenben van egy nagyon jó tulajdonsága, mindössze 300 Ft/hó! 5. Reklámok nélküliek, a Filmek. Vagyis megszakítás és reklám mentesek a filmek. 6., A filmeknek a végén lévő stáb listája sem marad le a DIGI Filmen. 6. A műsor változásért, nem reklamálhatsz, mert le ráznak azzal, hogy a műsor változás jogát fent tartják. 7. Gyakoriak a véletlen szerű műsor változások. Ami elég kellemetlen lehet, akkor ha egy adott film megnézését tervezted.
2015. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kértem az HBO-kat is most hogy lett HBO GO a DIGI-n. Remekül műkődik minden jó műsorok vannak az HBO-n mostanában.

Ezenkívűl kértem a Filmboxokat is.

Általábosságban elmondható hogy a 3Filmbox a DIGI Film meg a 3 HBO meg saját gyártásúak érnek legtöbbet, voltam már vidanetes,telekomos, mindigtévéextrás,upc firectes DE a DIGI-nél van a legtöbb értelmes csatorna ere már rájöttem.

2016. márc. 14. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezek szerint te műholdas DIGI előfizető vagy! Én meg kábele DIGI előfizető vagyok! Ezt abból gondolom hogy elő fizettél a Filmbox csomagra is. Mert csak műholdon van Filmbox. DIGI kábelen sajnos nincs Filmbox. Egyébként az HBO GO csak akkor jár az HBO-hoz ha 1 év hűséget írsz álá az HBO-ra! Az Egy év hűség idő letelte után, már nem fogod meg kapni az HBO GO-t. Mert az HBO GO csak az egy év hűség időben jár, és csak arra az egy évre. Legalább is a DIGI velem ezt közölte. Én épp ezért nem fizetek elő hűségben az HBO-ra a DIGInél. Van HBO Max Pax csomag előfizetésem, és benne HBO GO elő fizetésem is, csak nem épp a DIGInél, hanem a T-nél jelenleg, nekem.
2016. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor 2 szolgáltatód is van?

Szerintem 1 év nem sok olcsóbb mint a T :)

2016. márc. 16. 19:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Igen, egyszerre két szolgáltatónál is előfizető vagyok. A DIGI-nél Kábel TV előfizető, a Telekom-nál pedig IPTV előfizetésem van jelenleg. Az HBO pak és HBO Max pak csomagok tekintetében is jelentős eltérés van a két szolgálatónál! Most meg próbálom a két szolgáltatót pro és kontra módon össze hasonlítani! DIGI: HBO Super Pax csomag.: 3000 Ft/hó hűség nélkül. A csomag tartalma hűség nélkül: HBO, HBO 2, HBO 3. 1 év hűségben: 2090 Ft/hó a csomag tartalma: HBO, HBO 2, HBO 3, HBO GO. Az HBO Super Maxpak: A csomag tartalma hűség nélkül: HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax. 3600 Ft/hó. 1 év hűségben: 2590 Ft/hó a csomag tartalma: HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, HBO GO. Ez a DIGI HBO csomagjai, és ennyit tudnak is. Ehhez képest a Telekom IPTV HBO csomagjai és árai a következőek! Telekom IPTV HBO, hűség nyilatkozat nélküli csomagjai! HBO Pak 3400 Ft/hó HBO Max Pak 4400 Ft/hó hűség nélküli lista ár! És most jönnek a hűséges árak! 1 év hűségben: HBO Max Pak csomag: 2800 Ft/hó. HBO Pak csomag: 2300 Ft/hó. 2 év hűségben: HBO Max Pak csomag: 2600 Ft/hó. HBO Pak csomag: 2100 Ft/hó. A csomag tartalma a lista ár és az 1 és 2 év hűségben is azonosak a Telekomnál! Az HBO Pak csomag tartalma: HBO, HBO 2, HBO 3, HBO GO. Az HBO Max Pak csomag tartalma: HBO, HBO HD, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2, HBO GO, HBO OD. HBO OD = HBO On demond - Videó téka. Az HBO 3 pedig az HBO Comedy jog utóda 2016.03.21.-től! Tehát ebből is láthatod a Telekom HBO-ja azért drágább, mert többet is tud. Nekem speciel a Telekomnál HBO Max Pak csomagom van, 1 év hűségben 2800 Ft/hó-ért. A DIGI-nél pedig HBO Pax csomagom van hűség nélkül, lista áron még 1700 Ft/hó-ért. Ezt a HBO Pak 1700 Ft/hó csomagot 2016.02.03.-ig lehetett kérni a DIGInél. Ennek a csomagnak az értékesítése már megszűnt a DIGInél! E helyett vannak a z HBO Super Max Pak és az HBO Super Pax csomagok, 2016.02.04.-től. Ráadásul a DIGI-nél még van DIGI Film előfizetésem is. Mind 2 szolgálatónál 2 TV készülékre van előfizetésem. Na ezt jól le írtam. Ugye villi?
2016. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, itt csak sajnos műholdasa van a diginek, de az is jó, T-vel vannak rossz tapasztalataim,de lehet megpróbálom az IPTV-jét :D

köszi

2016. márc. 17. 19:43
 10/13 anonim ***** válasza:
A T-nek meg szolgáltatásával voltak rossz tapasztaltaid? A T IPTV-je, csak akkor rossz ha egy ASDL vonalon van 2 vagy 3 szolgáltatás is. Például: IPTV + Internet, vagy IPTV + Telefon, vagy IPTV + Internet + Telefon. Nálam is csak úgy működik a T IPTV-je hogy az IPTV teljesen külön független réz érpáron (ASDL) van. Nálam ezért két rész ér pár jön be a lakásba. Az egyik réz érpáron van az Internet + Voip telefon, és a másik réz érpáron van csak az IPTV! A réz ér páros kábelen elég korlátos. Ezért van így. optikai kábel nincs, sem a DIGInek sem a T-nek.
2016. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!