Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mivel foglalkozhat most Juszt...

Mivel foglalkozhat most Juszt Laszlo?

Figyelt kérdés
Regen lattam mar, es regen hallotam rola szintugy. Vajon mivel toltheti a napjait, egy ilyen nagyformatumu, aktiv, kreativ ember? A kollegak, mind csinalnak valamit, pl Frei a kavezot, meg a regenyeket, Friderikusz a musort a tv2-on, bar en az atv-n jobban szeretem az ertelmes beszelgetos musort. Esetleg valaki valami elerhetoseggel rendelkezik Juszt urrol?

2015. nov. 22. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Családi vállalkozásban főtevékenységként lótenyésztéssel foglalkozó céget üzemeltet.


[link]


Szabadidejében az MTVA-t pereli A tv ügyvédje megszüntetéséért, és az atv-t, mert állítása szerint az ott futó műsoroknak pl. Egyenes beszéd, ő volt az ötletgazdája, tehát a (magyar) televíziózásban ő találta fel, hogy egy műsor arról szól, hogy egy műsorvezető politikáról beszélget egy meghívott vendéggel.


Ezen a héten újra feltűnt a színen, mert Frei Tamás múlthéten elsírta Hajdú Péter műsorában, hogy az orosz bérgyilkosos interjúval tönkretette őt Juszt László, és rettegésben él azóta is az orosz maffiától.


[link]

2015. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!