Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik lehet ez az MTV-s kabaré?

Melyik lehet ez az MTV-s kabaré?

Figyelt kérdés

2002-2003 táján minden szerdán (vagy kéthetente) volt egy néhány perces kabaré az akkori M1-en. Általában mindig ugyanaz a jelenet ment: egy autóbalesetről volt benne szó. "Hát ez az autó kérem, totálkár."-mondta benne egy rendőr. Ennek a mondatnak úgy emlékszem, nagy szerepe volt a történetfolyamban. Sajnos arra már nem emlékszem, hogy miért.

Szerepelt benne Hernádi Judit, Gálvölgyi János és valószínűleg volt benne egy süket anyós- karakter is.

Szinte biztos, hogy a "Szórakoztató percek" című kabaréválogatás-sorozat epizódjainak valamelyike lehetett ez a rész, amit mindig ismételtek. 2002-ben ugyanis ez a műsor ment szerdánként a NádasBorsh-sal kéthetes váltásban.

Mivel válogatás volt, valószínűleg a nyolcvanas vagy a kilencvenes években készülhetett.

Lehetséges, hogy valamelyik Szféra TV-s kabaréban (pl.Szeszélyes évszakok/Szatelit/Kató néni kabaréja,stb.) szerepelt először, aztán kezdték el rendszeresen vetíteni szerdánként.

Ezt utólagos "kutatásokból" tudom vagy gondolom. 4 éves voltam ekkor, ez a jelenet nagyon megragadt bennem. Kb. 7-8 éve keresem, de eddig nem akadtam nyomára. Tudnátok esetleg segíteni?



2015. dec. 18. 21:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!