Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki! Tudna mondani egy...

Valaki! Tudna mondani egy jófilmet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Életrevalók, Ismeretlen férfi, Non-Stop, Kingsman: A titkos szolgálat, Amerikai mesterlövész, Szupercella, Az útvesztő (1. része).


Én ezeket nagyon szeretem.

2015. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 23. 17:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg jo zenet??😌
2015. dec. 24. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát az már nagyon személy függő, hogy kinek mi a jó. Magyarok közül nagyon sokan szeretik a Punnany Massif-ot például, de a Halott Pénzt is.


Picit elektronikusabb stílusban és a Trap műfajt szeretem... de sokaknak hallgathatatlan, ahogy nekem is egy-két szélsőséges stílus, mondjuk a Hardstyle.

2015. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Blade Bone ***** válasza:

[link]


:)

2015. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sylvain válasza:
Az én kedvenc filmem a Gladiátor.
2015. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:

Film: 2001 Űrodüsszeia, Csillagösvény, Csillagok között, Szárnyas fejvadász, Screamers, stb.


Zene: Manowar, BATHORY, Judas Priest, Black Sabbath, Candlemass, Voivod, stb

2015. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Jó filmek (szubjektív):

Vígjáték:


Vakáció, Nagyfiúk 1-2, Bérhaverok, Kalandférgek, Spy, Kamuzsaruk, A látszat csal, Jump Street 1-2, Dumb és Dumber Megdönteni Hajnal Tímeát, Valami Amerika (hogy valami magyar is legyen;))


Akció:


Jason Statham filmek, pl:Joker (Wld Card), A védelmező, Feláldozhatók 1-2-3,


Horror:


Démonok között, Annabelle, Kopogó szellem, Halálos Hallgatás, A fekete ruhás nő, Gonosz lélek, Paranormal Activity, A kör és Átok filmek esetleg..


Tudnék még párat de ezek a legnépszerűbb kategóriák és szerintem a kategóriájukban a legjobbak közé tartozó filmek. Kellemes filmezést!! (Ui.: Az útvesztőnek már kint van a 2. része is! ;) )

2015. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Csillagainkban a hiba,Éhezők viadala,A mentőexpedíció,A kezdő és az Életrevalók


Ezek nagyon jók

2015. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gyilki válasza:
Véres Pampus 1-2.
2015. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!