Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy Samsung Smart TV 3D-s...

Egy Samsung Smart TV 3D-s szemüvegeit filmnézésen kívül mire lehet még használni?

Figyelt kérdés
Kicsit lehet hogy érdekes a kérdés, de semmi más nem jut eszembe filmnézésen kívül. A filmekkel meg az a baj, hogy egy-egy 3D-set letölteni nem két gigabájt, hanem 20-30 között vannak.

2015. dec. 24. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ostoba kérdés. Mindent csak arra lehet használni amire ki van találva.
2015. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogd vissza magad öreg!
2015. dec. 24. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről nekem is a kérdéshez méltó értelmetlen válaszok jutnak eszembe. Pl ledobhatod az emeleti ablakból, vagy ráléphetsz, ráüthetsz kalapáccsal. Oda adhatod a gyereknek, játsszon vele szemüveges doktort, meg hasonlóak. Egy dolgot nem lehet at eredeti funkcióján kívül más értelmes dologora használni.


Már én is kíváncsi vagyok, hogy mégis mire gondoltál volna komolyan, milyen más funkcióra? Ismerem a működését és általában én is mindent arra szoktam használni amire lehet és nem csak arra amire való, de erről tényleg semmi más felhasználási lehetőség nem jut eszembe, mert valójában mire is lehet alkalmas két lcd cella, amiket az elektronika felváltbva vezérel, hogy egyszer az egyik lesz teljesen fekete fényzáró, aztán a másik lesz fekete és az előző átlátszó.

Ráadásul ennek szinkronban kell működnie a jelforrással ami a tv-ben van.


Esetleg próbálj meg egy ventillátor forgó lapátjait a bekapcsolt szemüvegen kesztül nézni. lehet, hogy időnként állni, vagy lassan fordulni látod majd, ha véletlenül szinkronba esik vele. A ventillátor forgási sebességét próbáld közben ki-bekapcsolásokkal gyorsítani vagy lassítani. Valami érdekeset fogsz látni, szerintem, he egyáltalán elindul a szemüvegben lévő kapcsolgatás a tv szinkron jele nélkül.

2015. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel napszemüvegnek, biztos jól fog állni, vagy dugd fel magadnak.
2015. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreérthetően tettem fel a kérdést. Megpróbálom elmagyarázni.

Én olyan más valamire gondoltam, mint pl. letöltés nélkül valahonnan 3D-s filmet nézni (akár neten).

Vagy pl. nem tudom, hogy van-e Samu Smart TV-khez valami olyan alkalmazás, ami használja a 3D-s funkciót.

Lényeg az, hogy nem ventillátornézésre, ennyire azért nem gondoltam elrugaszkodni eredeti funkciójától.

A kérdést pedig azért tettem ki, mert nem hiszem el, hogy csak 20-30 gigáért letöltött 3D-s filmeket lehet vele nézni.

2015. dec. 26. 00:37
 6/7 anonim válasza:
1.5Gb-os 3D-s film is letezik rengeteg a neten;szuksegtelen 20-30Gb-ot letolteni..
2015. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondj példát kérlek
2015. dec. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!