Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A vetélkedőműsorokban szereplő...

A vetélkedőműsorokban szereplő emberek igazi játékosok akik pénzt nyernek, vagy azok is csak statiszták?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Kocka c műsorban láttam egy fiút játszani, aki pár héttel később egy másik csatornán szereplő valóság sorozatban tűnt fel mint statiszta. Tényleg nyernek is ott pénzt, vagy csak ezt is eljátsszák?
2016. jan. 14. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

én azt vettem észre, hogy is-is, tehát egy alapból tévében szerepelni vágyó statiszta hamarabb jelentkezik ilyen műsorokba, mint egy átlagember, de a pénzt szerintem ugyanúgy megnyeri

persze bizonyára vannak közemberek is, de például fontos, hogy ne legyenek lámpalázasak, stb.

2016. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenek már megrendezettek. Ugyanúgy ahogy a különböző tehetségkutatók is. A Maradj talpont egyszer az Unicredit reklám egyik fontosabb szereplője nyerte meg, úgyhogy még amit te meséltél az annyira nem is gáz.
2016. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor sejtettem.
2016. jan. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!