Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a hétfői...

Mi a véleményetek a hétfői Walking Dead részről? (6. évad 9. rész)

Figyelt kérdés
nekem személy szerint nagyon tetszett:)
2016. febr. 17. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Én nekem személy szerint annyira nem tetszett. Véleményem szerint kezd zuhanni a sorozat, semmi újat nem mutatnak, nincsen jól átgondolva story, már-már unalmas. Kéne már egy kis vérfrissítés, új szereplők, helyszín, izgalom.. Egy roppant jó sorozat lenne, ha azon a vonalon mennének tovább mint az első évadokban. Remélem tartogat még nagyobb meglepetéseket a hatodik évad.
2016. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Évek óta zuhan a színvonal, csak most még húzzák is azt a kevés storyt. Évek óta ugyan azt ismételgetik, gyakorlatilag az új kibeszélni való témák ugyan azok mint régen.


Amúgy nagyon rossz rész volt, volt benne pár olyan baki amin nem tudtam csak röhögni...

2016. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Na jó ti már csak azok vagytok akiknek semmi se jó mindent fikáztok..A sorozat egyik legjobb része volt és ezt a pár begyepesedetten kívül mint ti mindenki elismeri...Sajnálom hogy ezt kellett írnom de már nagyon unom az ilyeneket akik mindenen csak sírnak és fikázzák..
2016. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én meg nagyon unom azokat akik agyatlanul sztárolják és azt sem tudják miről szól. :D
2016. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sztárolom én egy szóval sem mondtam ilyet hogy hibátlan igenis vannak gyenge részek szerintem is.Azt meg nem tudom te honnan veszed hogy nem tudom miről szól de te ezt biztos jobban tudod ;) Én csak azt mondom hogy akinek ez a rész nem jött be annak már nagyon semmi keresnivalója ennél a sorozatnál mert valószínűleg ennél gyengébb részek lesznek hisz a nagy többség ezt tartja a legjobb résznek ;)
2016. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Legjobbanak tartja? :D Mert 10k szavazó közül a legjobb ratájú rész az IMDB-n egyenlőre? :D #LOL
2016. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha utána járnál és nem csak osztanád az észt akkor látnád hogy a többség azt írja hogy az egyik legjobb rész lett.Arról nem tehetek hogy te csak az imdb-ig jutsz el.De mindegy nem etetem tovább a trollt folytasd mások idegesítését mert látom ez ad csak neked csak örömet.
2016. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SPOILER


nem túl konstruktív hsz a 10. részről:

wáááááááááááá Rick megpocsékolta Michonne-t!!! wááááááááááá kb. két évada erre várok


SPOILER VÉGE

2016. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!