Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 4k Uhd tv segítség Sok jót...

Boseman kérdése:

4k Uhd tv segítség Sok jót hallottam az Lg ips paneléről. De a samsunk tv meg híresen szép képet adnak?

Figyelt kérdés

Jövő héten akarok venni egy 4k s tv t.Érdekelnének a vélemények a márkáról. Sokan kérdezték már itt is ,hogy Samsung vagy Lg. Én is ebben a dilemmában vagyok. kb 150-200e ft ot szánok rá.

És találtam Lg ből Ips paneles tv 150e ft körül.ugyan így samsungot is az más panelű de írták páran ,hogy nagyon szép a képe.

Rendelem úgy hogy nincs lehetőségem megnézni őket.



2016. febr. 20. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Még azt se felejtsd el, hogy nem meindegyuiknél azonosan jó a Full-HD feljavítás minősége. Azt mondják abban a Sonynak van a legjobb softvere. Arra azért is szükség van, mert leginákább úgy fogod használni a meglévő műsor források ahoz tudják biztosítani a műsor anyagot. Viszont amelyik jól javít, az tényleg szép UHD-ben is. Persze itt az 55-65" körüli, v. fölötti tv-ken lehet már kihasználni ezt a felbontást. Annál is két méternél kisebb távolságból fogod meglátni a részleteket, amit ki tud hozni a nagy felbontás (még a FULL-HD ből kiszámolt dinamikus tartalom konverziónál is feljavítás után). Dinamikus konverzió, ahol a kontraszt és a lányabb tartalom felbontása is is helyes gradációban növekszik meg. Az a leg természetesebb, bár mesterséges hatás.
2016. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!