Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valami gáz abban, ha...

Van valami gáz abban, ha nekem tetszik egy olyan tv műsor, amit más emberek agyon ócsárolnak?

Figyelt kérdés

Ha nézek valami tv műsort, utána vagy előtte mindig meg szoktam nézni hogy fórumokon, pl. a port.hu fórumán miket írnak róla, milyen véleménnyel vannak róla az emberek. És főleg a magyar műsorokat többnyire elmondják mindenféle sz*rnak. Magyar sorozatokat, tehetségkutatókat, kvízműsorokat, ezek agyon vannak ócsárolva.

Mondjuk ami nemrég volt tehetségkutató, a Hungary's got talent, az nekem se tetszett túlzottan, de mondjuk az X-faktort szerettem. Sorozatokból meg Éjjel-Nappal Budapestet és Barátok köztöt szeretek nézni. Meg még a Hungary's got talent idejében volt a Gyertek át szombat este az RTL klubon, szerintem az se volt rossz.

De egy-két külföldi filmnél is előfordult, hogy sokakkal ellentétben nekem tetszett.


Szóval van valami baj ezzel, ha én szeretek nézni egy olyan műsort vagy filmet, ami az emberek többségének nem tetszik?


2016. febr. 21. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár ócsárolják ezeket, akár nem, bizony rengetegen nézik - különben már rég levették volna a műsorról.
2016. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj.

Én sem szeretem a fent említett műsorok nagy részét, de a testvérem, és több ismerősöm is rendszeresen nézi az Éjjel-Nappal Budapestet. Attól hogy valaki nézi, még nem lesz kevésbé értékes ember, mint ahogy azt sokan állítják. Ezeket a megjegyzéseket hagyd is figyelmen kívül.

A Gyertek át szombat estét egyébként én is néztem. :)

2016. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj. A lényeg, hogy élvezd ami tetszik és legyél kellően nyitott, ne szapulj egyből mindent, de ne is legyél valami fanatikus aki minden vackot istenít.


A port.hu fóruma ebből a szempontból egy igazi szennygödör, nekem pl. az évek alatt annyi rettentő beszűkölt gondolkodású taggal volt ott dolgom, hogy már nem is látogatom az oldalt. Főleg külföldi filmek, sorozatok kapcsán volt, hogy sokan vehemensen fikáztak vagy dicsőítettek mindent, holott hozzá sem konyítottak a témához.


Mondjuk az említett műsorokat én sem kedvelem, és tudom, hogy nem ok nélkül utálják őket sokan, de nem ítélek el másokat pusztán amiatt, ha nekik bejönnek.

2016. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!