Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudnátok mondani Angel Beats-h...

Firefox2003 kérdése:

Tudnátok mondani Angel Beats-hez hasonló animéket?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, kezdő animés. Szeretem a mély üzenetű akciódús sorozatokat, kivéve ha nagyon perverz.


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. febr. 28. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

-Charlotte

-Clannad

-Air

-Kanon

-Little Busters

-Rewrite (Ez a következő szezonba fog jönni)

2016. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Death Parade: Koncepciójában hasonlít az Angel Beats-re, bár sokkal darkosabb. Mind kettő a halál után játszódik, ás erős téma ennek nem elfogadása.

The Melancholy of Haruhi Suzumiya: Történetben nem sok hasonlóság van, viszont néha a hangulat hasonlíthat. Gondolom emlékszel az AB vígjátékos epizódjaira még úgy főleg az első felében? Nos itt kb az egész sorozat olyan. Az epizódok eredetileg nem kronológiai sorrendben lettek leadva, utána lehet nézni és megnézheted sorrendben is. A második évadnak nincs ilyen problémája, és készült egy film is ami még a sorozatnál is jobb és kötelező darab, viszont látni kell előtte a sorozatot. Mély üzenetre ne nagyon számíts, legalábbis a sorozatban ne, a film már sokkal komolyabban veszi magát. Próbát megér :)

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai: Van egy címe az biztos. Elég drámai anime, 11 részes, a mondanivaló elég könnyen leszűrhető. Nekem egy kicsit túlzottnak is tűnt emiatt viszont ha az AB tetszett ez is tetszeni fog. A "meghaltam de mégsem" itt is van bőven, itt is a halál elfogadása a téma, viszont elsősorban nem az elhunytnak hanem azok hozzátartozóinak, és barátjainak.

2016. febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haibane Renmei. Erről copyzták az Angel Beats-et, szóval ennél hasonlóbb lényegében nincs. Egyébként zseniális.
2016. márc. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy láttam a Haibane Renmei-t de nekem az nem tetszett annyira mint az Angel Beats! Mégegyszer köszi!!! :D
2016. márc. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!