Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Létezik magyar minőségi,...

>_< kérdése:

Létezik magyar minőségi, magyar nyelvű, tudományokkal foglalkozó YouTube csatolna? Példák a leírásban.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezeket az angol nyelvű csatornákat:


Kurzgesagt – In a Nutshell

Vsauce

PBS Space Time

minutephysics

CGP Grey

..és még sokan mások


A gond az, hogy ha magyarul tudó barátomnak szeretnék küldeni valami nagyon jó videót, akkor nem érti meg. Léteznek hasonlók, magyar nyelven?



2016. márc. 15. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Én csak egy olyan minőségi magyar youtube csatornát találtam eddig, ami szakirodalmakra épül, és tényleg tudományos megközelítésben beszél a dolgokról, elég új csatorna még, de hát, ez az első tudományos csatorna hazánkban, ami nem is csoda, hiszen bár külföldön, már régóta létezik ez a youtube műfaj, de úgy látszik, hogy Magyarországra csak most jutott el, hiszen itt még csak nemrég indult el az első. De, mindenesetre szívmelengető érzés, hogy beindult és, ha csak egy is, de legalább végre van 1 hazai csatorna, ami kutatásokon alapul és a videó minőségébe is sok időt fektet. Kantin néven te is, és barátod is megtalálja.
2016. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyan Működik? Röviden - Tömören

https://www.youtube.com/channel/UC9k4lw3Ze5gSM01KFr-mkSg?

2019. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2020. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!