Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Teljes az eurovíziós dalfeszti...

Teljes az eurovíziós dalfesztivál 2016-os mezőnye. Kedvencek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oroszország, Spanyolország, Ausztria, Azerbajdzsán, Litvánia. Neked? Szerintem a magyar dal is az élmezőnyben lesz, annyira nem erős mezőny, nincs túl kiemelkedő, akit előre meg lehetne jósolni, a legtöbb tinglitangli, huhogós dal.
2016. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Norvégia a legnagyobb kedvenc és ezen kívül szeretem még Oroszországot , Azerbaijant , és Hortvátországot is.

Szerintem is jó helyen fog végezni Freddie. Tény, hogy gyengébb a mezőny mint tavaly..

2016. márc. 23. 14:12
 3/13 anonim ***** válasza:

a horvát csaj hangja engem a frászba kerget :D

a norvég olyan semlegeske, oké, oké, de ilyen díva királynőkből lesz ott 43/20 kb, amik kb. semmiben nem emelkednek ki.

kiáll estélyiben, úgy énekel, majd besz**ik, sétálgat egy kicsit, mostanában egy ilyen sem nyert (kivéve Conchita, de ő más eset) Loreen és Emmelie de Forest sem nagy estélyiben áll ki, hanem kb. mindkettő mezítlábasan :D

2016. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, sokakat valóban irritás a horvát csaj hangja, de nekem akkor is nagyon bejön. és maga a zene szerintem nagyon szép.

Igazából a norvég az egyetlen a mezőnyből amelyiket imádom, a többit inkább csak szeretem.

Nagyon remélem, hogy jó helyezést ér el.

2016. márc. 23. 17:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Örményország, Szerbia, Észtország, Litvánia a kedvencek, de Csehország, Oroszország, Azerbajdzsán és Spanyolország is nagyon jó :D
2016. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lengyelország a legnagyobb kedvencem :)

De még ezeket szeretem:Magyaro., Oroszo., Fehéroroszo.,Azerbaijan, Bulgária, Norvégia, Németország,Ukrajna, Olaszo.,

2016. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Montenegró,Mo.,Oroszország,Fehéroroszo., Horvátország, Bosznia, Bulgária
2016. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a lengyel az abszolút kedvencem! Jó, hogy nem Margaretet küldték, pedig az is jó szám volt, kár hogy ugyanabban a nemzeti döntőben voltak :( A svéd a második, szerintem zseniális szám, minden idők egyik legjobb svéd jelöltje, bár ezt sokan nem így gondolják. Nekem jobban tetszik mint a tavalyi győztes.
2016. ápr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ausztrália! :)
2016. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Oroszorszag 🇷🇺

Franciaorszag 🇫🇷

Ciprus 🇨🇾

Olaszorszag 🇮🇹

Es persze Magyarorszag 🇭🇺❤

2016. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!