Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Maffiozók (Sopranos) sorozat...

A Maffiozók (Sopranos) sorozatban Noah (Patrick Tully) néger zsidónak van bemutatva, de vajon tényleg az?

Figyelt kérdés
A harmadik évad elején Meadow (Tony lányának) pasija. Sehol nem találok rá infót... :)

2016. márc. 23. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak etióp zsidók, ma már túlnyomó többségük Izraelben él. De hogy az a szinész közülük van-e, azt nem tudom, ezt a sorozatot (sem) láttam. :D
2016. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint ahogy írta az 1-es vannak fekete "bruh"-k. :DD

Csomó afrikai (mármint fekete) zsidó csoport van akik származásilag nem zsidók ,csak vallásilag (pl. igbo zsidók ,vagy még Ugandába is van egy kisebb csoport).


Ami azt illeti:


Utána néztem ,de viszont nem találtam semmit.

Ettől függetlenül meglehet ,hogy:


He is ma' bruh. :DDD


Üdv!

2016. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Etióp (fekete) zsidók létezéséről én is tudok, sőt, akkor már, ha már informáljuk a népet, akkor azt is hozzátenném, hogy egyszer egy ilyen azt magyarázta nekem, hogy igazából az igazi zsidó fekete, hiszen Mózes az égő csipkebokorral való találkozásakor megégette magát, ezért lett fekete, ezért - szerintük :) - csak a fekete az igazi zsidó... :) (szerintem meg ez vicces... :)


Na de a sorozatbeli srác éredekelne, pont ezért, mert mindig utánanézek, ha valakit beállítanak egy sorozatban valaminek, akár zsidó, akár meleg akár bármi más ilyesmi, hogy vajon csak szerep szerint az, vagy tényleg, és ezért kérdezem most, mert róla nem találtam infót (persze ha amerikai sorozatról angolul sem találok információt, nem tudom, miért gondolom, hogy majd pont itt fogja tudni valaki, de ki tudja... :)

2016. márc. 27. 06:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked egy ún.black "hebrew israelite" mondta ezt ,mert etióp zsidók bizti nem mondanak ilyeneket -sztem-. :DD


Amúgy én se találtam semmit a színészről.


2-es voltam.

2016. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!