Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A GTA V-be mit kell tennem...

A GTA V-be mit kell tennem hogy kuldeteshez jussak?

Figyelt kérdés

Nos,nincs kuldetesem. Igazabol lenne,csak ugye a jatek azt irta ki hogy szerezzek egy menekulo kocsit (asszem Franklinnek kell menekulkulnie) . De mar szereztem mind a 3 szereplonek egy jo kis sport kocsit,de nem halattam semmit a kuldetesen. Ha a kocsival el kell menekulni akkor hova menekuljek , mert mar sok helyen voltam.

Legutoljara azt kellett csinalnom hogy a Maze Towerrol le kellett ugranom Franklinnel es egy ejtoernyos baratjaval.

Termeszetesen amikor leugrottam akkor ki kellett nyitnom az ejtoernyomet , majd ra mennem egy trackra. Meg kellett varnom , mire a helyere er a tracknak a vezetoje , majd leszalnom a trackrol.

Ennyi az utolso kuldtetes amit megcsinaltam.


Es most ezutan a kuldetes utan, nincs semmifele mas kuldetesem (max.amit a legelejen irtam). Hiaba hivogatok barkit.

(A telefonomba is szoktam uzeneteket nezni, de olyan uzeneteket amiket mar lattam ) tehat, nincsenek uj sms-eim.

Ezeket a lepeseket mar mindegyik szereplovel vegrehajtottam,de sehol egy kuldetes nincs a lathataron .

Mit tegyek?

Letszi valaszoljatok,nagyon kene a segitsegetek !

Koszonom szepen aki segit :)


(Amugy azer tettem fel kerdesemet,mivel erre a kerdesemre nem akarnak valaszolni :( )



2016. márc. 23. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyit kell tenned, hogy odafigyelsz. Ha odafigyeltél volna, akkor kérdés nélkül is tudnád mit kell csinálni. Ezért fogják a földig butítani a következő részt, mert a játékosok nem bírják felfogni azokat a kúrrva egyszerű utasításokat, hogy keress egy rohadt négyajtós kocsit, parkold le egy kibäszott sikátorban és hívd fel a köcsög Lastert. Pedig a játék még jelez is és folyton a képedbe tolja, hogy jó-e a kocsi menekülőautónak és jó helyen parkolsz-e vele.
2016. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Am ja. Bár nekem se 5 perc volt mire rá jöttem.
2016. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oke!

Kosz!

2016. márc. 25. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért kéne már a játékokba magyar felírat. Szerencsére egyre több jatékban ez már alap. Nekem is ez döntő dolog volt a witcher 3 nál...
2016. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is és a Witcher 3 is 18+ korhatár besorolású játék. Ha valaki ennyi idősen nem beszéli egyik támogatott idegennyelvet sem, annak megtanulnia kell, nem játszani.
2016. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez nekem szólt...

Én beszélek idegen nyelvet, de jó az ha van hozzá magyar felírat...

2016. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az lenne a jó, ha nem a kiadó döntené el helyettem, hogy milyen nyelven játsszam a játékát, mint például a Ubisoft. Magyar a rendszer nyelv? Akkor magyar lesz a játék. Esetleg a feliratot át tudod állítani, a többit esetleg csak akkor, ha magát a rendszer nyelvét átállítod. Hogy a kevert nyelvű szövegek vagy az, amit megpróbálnak leszarásból rád erőltetni megtörik az immerziót? Azt már kit érdekel.
2016. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!