Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tyrion Lannister jó ember?...

Tyrion Lannister jó ember? Mit gondoltok a jelleméről?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"A világon nincs jó és rossz, csak egy dolog van, a hatalom..." (Voldemort)

A Trónok harca szereplők közül ő jófiúnak tűnik, de ott mindenki szürke, kivéve Ned Starkot, aki a naivitásával elsők között nyíratta ki magát.

2016. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ember. Legnormálisabb Lannister.
2016. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ó.G. Marianna válasza:
100%
Tyrion egy igazán emberi lény. Testi fogyatékkal és szellemi fölénnyel. Gyarló emberként él a lehetőségeivel és megtorolja a rajta esett sérelmeket. Számomra ő és Tywin a legemberibb lény, róluk elhiszem, hogy akár közöttünk is járhatnak.
2016. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ó.G. Marianna válasza:
Most elgondolkodtam........ugye, szép az, ami érdek nélkül tetszik. Ennek analógiájára jó az, amit érdek nélkül jónak tartunk. Akinek az érdekeibe Tyrion személye és tettei ütköznek, az szerint Tyrion rossz ember. Akivel nem ütközik, az szerint jó ember. De.........aminek teste van, az árnyékot vet.......és a testet hiába éri fény, az árnyék mindig sötét marad. Elválaszthatatlanul. Vagyis, szerintem, nincs és értelme sincs keresni a jót vagy a rosszat. Ez nem fekete-fehér kérdés.....itt bizony kismillió színárnyalat van....és azt látjuk majd, amilyen szögből nézzük az adott dolgot.
2016. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a legjobb karakter
2016. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tyrion az egyik legnormálisabb karakter! ♡
2016. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!