Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Farm - Attila hogy lehet...

Farm - Attila hogy lehet ilyen ostoba gyökér?

Figyelt kérdés

Elkezdi egy nőnek énekelni, hogy "a pofádat befogod, a pofádat befogod..."

Cintia sem a kedvencem, de most épp nem szolgált rá erre.

Utána meg mondja valakinek (Attila), hogy "nem húzhatok be neki egyet"

HOgy lehet valaki ennyire gusztustalanul buta és bunkó?

Mert ez az ember az egyik legbutább, akit valaha láttam.


2016. ápr. 2. 20:12
 1/5 csigusz27 ***** válasza:

Szerinted?

Azért,hogy az ilyen.............mint te is tudjanak miről beszélni nem tetszik nem kell nézni és kész.

2016. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

maga a műsor tetszik, attól még, hogy van benne egy majom.

a többiek nagyrészt normálisak.

amúgy meg ha ilyen értelmes választ tudsz adni, ami nem válasz a kérdésre, akkor minek írsz egyáltalán?

2016. ápr. 2. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érted a lényegét az ilyen műsoroknak! Ezek válogatott szerepek és megadják nekik ki milyen legyen mikor csökken a nézettség mikor kell a műbalhé. Kell legalább egy agresszor tahó ,de jobb ha több van szóval aki visszapofázik mert az csinálja a feszkót és növeli a nézettséget. Nekik megadják hogy kb mit és hogy mi a műsorterv aztán imprózik valamit.

Itt milliárdok forognak kockán nem babra megy a játék, ne képzeld hogy nincs műsorterv csak úgy beterelnek tucat marhát aztán uccu neki még a végén előfordulna ,hogy békésen eléldegélnének a nézők meg ásítoznak.

2016. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van. Nem is így értettem, hogy miért válogatták be, mert tény, hogy cirkusz kell a népnek.

Egyszerűen az emberi oldalát nem tudom elfogadni, mindegy, hogy egy tévéműsorban vagy az utcán történik. Hogy lehet valaki ennyire sötét? Eleve rosszul vagyok attól, ha csak őt kell meghallgatni, de ő nem hallgat meg senkit. Az eszköze a kiabálás. Elmondja, amit akar, valaki reagálni akar rá, de nem hagyja, mert állandóan közbeszól, hogy várjál, várjál, engem hallgass meg! Senki nem tud semmit elmondani, csak ő beszélhet.

Nem képes belátni, hogy bárki másnak igaza lehet.

Kapott az ilyen ember nevelést? Volt ennek anyja? Járt egyáltalán iskolába?

Gondolom, a szereplőket pszichológusok választják ki. Na most ennél a műsornál a pszichológus (csapat) teljesen leszerepelt, mert értem én, hogy válogattak be mindenfélét, idősebbet-fiatalt, kétkezi munkást - modellt, csendest - exhibicionistát, kedvest - bunkót, stb, de hogy nem voltak képesek kiszűrni, hogy ilyen rövid ideig sem fogják bírni a lakók? Nem az éhezésre gondolok, ez is része a játéknak. Hanem hogy feladják, vagy ahhoz ilyen közel kerülnek. Ha én lennék a producer, ilyen hozzá nem értő pszichológussal nem akarnék újra együtt dolgozni.

2016. ápr. 3. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyu még mindig nem teljesen tiszta szerintem a dolog. Kellenek sipákoló kiesők, kellenek hülyék kellenek majmok és bunkók, ribik és macsók. Ezek leosztott szerepek, a "piszológus" ha van egyáltalán csak nagyjából kiválogatja az adott kitalált szerepre alkalmas egyedeket ,hogy úgy -ahogy hiteles legyen az ember,de az akciók forgatókönyvét azt kapják. Tudják nagyjából előre hogy egy terhes csaj pl nem fogja úgy se bírni csak egy kis lökés kell neki, lesz drámázás stb, tudják hogy egy újgazdag -életében keresztbe szalmát nem tevő műmájer akinek lepkefingnyi esze van ő is belebukik. Tudják hogy a nagyképű nagyhangúnak csak be kell inteni hogy na most éld ki magad és az kiéli..szóval ez mind ki van találva.


nem tudom kinek milyen ismerősi köre van de ha én pl összezáródnék 10 kapásbóli ismerősömmel és tudnám hogy vesz a kamera sem nem üvöltöznék sem nem töcskölnék meg senkit a takaró alatt- felett sem nem ugrálnék az asztalon bebaxva és garantálom hogy a másik 9 sem. De ezt nézné valaki ahogy konstruktívan okosan vezetnénk egy gazdaságot szépen elosztva a javakat és a munkát mint egy vidám hippifalva? Nem lenne bunyó ordítás kiborulás műhiszti dugibugi és se nézettség nem lenne se reklámbevétel ,szóval game over ..

2016. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!