Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Adják még valamikor a Discover...

Adják még valamikor a Discovery-n a Juliana Wetmore-ról szóló filmet?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem az a címe, hogy "A lány új arccal"
2010. ápr. 6. 08:34
 1/5 anonim válasza:
Nem tudod mikor adták , úgy könnyeb lenne.Ha tudod melyik nap akkor nezd mega címét a port.hu-n , majd írd be a keresőbe , menj lejebb az egérrel és ott mutatja , ha nem mond semmit akkor ne gondolkozz többet rajta mert azon az oldalon , ha nincs akkor 2 hétig úgysem adját többet.
2010. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen pont most megy! most látom először nagyon megdöbbentem rajta, egyből rá is kerestem a neten!
2010. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

huhh hát még mindig a hatása alatt vagyok, egyébként nem értem miért teszik ki ezt a szegény kislányt ekkora szenvedésnek a szülei, mert az esete igen súlyos...nem tud beszélni, nem lát, nincsenek fülei, a szemei sem egészségesek, nem tudom mennyire lát. most még csak 7éves a kislány, de mi lesz vele tinikorában, amikor fontossá válik a külső, el sem lehet képzelni azt a fájdalmat amit majd akkor átél.

ezen a videón is látható,h nincs jó állapotban, igaz hogy műtötték már párszor, de nagy változást nem hoztak ezek a műtétek:

[link]

2010. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"egyébként nem értem miért teszik ki ezt a szegény kislányt ekkora szenvedésnek a szülei, mert az esete igen súlyos"


mégis, mit kéne tenniük??????? ő gyerekük, megpróbálják élhetőbbé tenni az életét.

2010. jún. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az igaz!
2010. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!