Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is Berki Krisztián...

Szerintetek is Berki Krisztián Nagy Duettben bemutatott bohóckodása volt a magyar televíziózás legalja?

Figyelt kérdés

Szánalmas volt Berki Krisztián a Tv2 Nagy Duett című műsorában !

Ez véleményem szerint a magyar televíziózás legalja!

A Világ megérett a pusztulásra !

Szerintetek is ?



2016. ápr. 12. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem láttam szerencsére. Szerintem te se nézd, és akkor nem fog zavarni :D
2016. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Passz. Nem nnéztem, nekem már akkor elegem lett ebből a szenny csatornából,amikor a időjárás jelentésbe a szélfajtákat "puki" hangok bevágásával mutatták be.
2016. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A Sztori magazintól igazolt Vajna bácsi hírigazgatót - azt hiszem, ez a legalja, nem Berki.
2016. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Imádom mikor a Berkit szidjátok, a rosszindulatúság az irigység jön le. Még mindig többet keres egy estés bohóckodással mint ti összesen egy év alatt. És kiröhögi a magatokfajta bosszankodó senkiket.
2016. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

",amikor a időjárás jelentésbe a szélfajtákat "puki" hangok bevágásával mutatták be."

Nem védem őket, mert én is alja csatornának tartom. ( Gyakorlatilag tévén csak az F1 és a salakmotor futamokat nézem, meg időnként a Comedy Centralt, Nickelodeont.)

De mentségükre legyen mondva, az amit felrósz nekik, soha sem ment le adásban, csak a honlapjukon volt látható.


Kérdező:

Annyit olvastam blogokban, ilyen oldalakon erről, hogy a neten megnéztem az ominózus produkciót.

Az igénytelenség non plus ultrája, de szerencsére nem kötelező nézni, így talán túlzás a világ pusztulását kívánni emiatt.

Én pld. az idő alatt megnéztem a Napos oldal című filmet - és nem csak jobban szórakoztam, de a világot is szépnek és életrevalónak látom.

2016. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van, Berki nagy médiahekker. Baromságokat csinál, de biztosan jól keres vele, mert rengeteg nézőt hoz a hülyeségeivel, ahogy a heréjét vasaltatja, vagy a lagzijáról alkudozik. A sok hülye meg nézi, fújol közben, de nézi. Mindenki a herevasalással foglalkozott három napig, amikor ezt a hülyeséget kitalálták. Ezzel meg végül is elérik, amit akartak: nézettséget. A többi nem számít.
2016. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Imádom mikor a Berkit szidjátok, a rosszindulatúság az irigység jön le. Még mindig többet keres egy estés bohóckodással mint ti összesen egy év alatt"


Az azért enyhe túlzás, hogy ezzel többet keresne. A Hal a tortánban kerestek a "legnagyobb nevek" olyan heti 400 000-et. Berki egy-egy ilyen estéért, amelyben egy produkciója van, biztosra veszem, hogy nem keres 100 000-nél többet.

Tény, ez nekem kb. egy heti bérem - de akkor sem irigylem tőle. Ha van olyan hülye, aki rá kíváncsi, és ezért hajlandó bárki pénzt adna, hát egészségére.



Te valamit nagyon félreértesz. Senki sem haragszik Berkire, senkinek sem vele van baja. A csatorna, és a mai hazai kereskedelmi TV-zés színvonala háborítja fel az embereket.

2016. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Én élveztem, szórakoztató volt :D

A TV2 alapból a magyar televíziós (egyik) legalja (de legalábbis a közmédiáé). A rasszista és transzfób sztárban sztár után mit vársz? :D

2016. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de amit írtak a neten és a fotók... Mondtam én, hogy a bulvár legalja lesz a Tv2, Vajna, Timike, és persze Szilvike azzá teszik. Ez a Berki pl. kiválóan megél a bohóckodásából.
2016. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Berkinek már régen börtönben kellene lennie, mert 300 milliót lopott el a Fraditól ! Egy bűnöző, aki bohóckodik ebben a szánalmas országban, amelyet már Bulgária is megelőzött ! SZÉGYEN !!! MAGYARORSZÁG AZ EURÓPAI UNIÓ LEGSZEGÉNYEBB ÉS LEGKORRUPTABB ORSZÁGA !!! ITT MÁR CSAK A POLGÁRHÁBORÚ SEGÍTHET !!!
2016. ápr. 13. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!