Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Vészhelyzet sorozat hanyadik...

A Vészhelyzet sorozat hanyadik évadában és melyik részében kerül Alex korházba? Baleset vagy nemis tudom mi miatt!

Figyelt kérdés
Hasznos válaszokat köszönöm és nagyon kérlek titeket ne jöjjetek azzal hogy google! Googlén átnéztem már mindent és nem talaltam azt a részt és évadot://!!

2016. máj. 8. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alex az ki? nem is találok ilyet a szereplő gárdában, egyedül akinek az eredeti neve Alex kingston
2016. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alex taggart nemtom jol irtam e a nevét a szereplőgárdában tényleg nincs benne énis néztem! Talán igy többet mondok ha azt írom hogy samnék samanthának a kisfia!
2016. máj. 8. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Fú én ő rá alig emlékszek :D találtam egy videót, ahol csövekre kötve fekszk elég fiatal gondolom az elején lehetet mikor ők bekerültek a sorozatba
2016. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És nemtudod véletlenül hogy hanyadik rész volt és melyik évad?:)
2016. máj. 8. 21:22
 5/13 A kérdező kommentje:
A videót esetleg eltudod kuldeni privátba? Hatha úgy rájövök:)
2016. máj. 8. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Q6QS2J0TinQ

2:20 nál látszik egy pillanatra nem tudom mennyire segít :)

2016. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszii:)!
2016. máj. 8. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2016. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajna nemnagyon tudtam kivenni semmit:/
2016. máj. 8. 21:37
 10/13 anonim válasza:
Nem tudom most igy megmondani neked h hanyadik eved hanyadik rész viszont ez akkor tortent amikor Sam háza felgyulladt es kórházba kerültek. Ez a rész akkor volt amikor Luka-t valaki elrabolta pontosan abba a részbe volt. Valami szívzörej a cime a resznek de ha Google-ba beírod h pl.14.evad es wikin megnézed a tartalmat megtalálod. De ez a rész a 13 vagy 14.evadban volt.
2016. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!