Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Naruto című animével kapcsol...

A Naruto című animével kapcsolatban lenne egy nagyon fontos kérdésem. Tudtok olyan oldalt (vidit, történetet) ahol megvan, hogy Sasuke és Sakura hogy jön össze miután a fiú elhagta konohát? . Ha valaki tud, kérem küldjön linket.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ha lehet hosszú történet legyen és egészen Sarada születéséig tartson.

Előre is köszönöm


2016. máj. 12. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a történet még nem íródott meg.
2016. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És lehet tudni,hogy mikor lesz megírva?
2016. máj. 13. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet soha.
2016. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak ilyen-olyan töredékek vannak, miszerint Sarada Orochimaru egyik rejtekhelyén született, és Karin segített Sakurának. És Sasuke akkor még nem is találkozott a lányával, csak akkor, amikor felébresztette a Sharinganját. Elvileg ez a találkozást váltotta ki. De ezeket csak olvastam valahol.
2016. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De volt egy olyan cikk is,amiben maga a mangaka nyilatkozta,hogy még ő sem tudja mi lesz,és lehet hogy nem is Sakura az anya,hanem Karin.
2016. máj. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sakura az anya ez a mangában kiderül.
2016. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én egy olyan mangás oldalon ahol frissítenek mindig olvastam hogy hamarosan kijön és " A bestia,akit szíven lőtt a szerelem" című manga ( Sasuke kezdőképpel).

Nem tudja esetleg valaki,hogy mikkorra adja ki Kishimito?

2016. máj. 14. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett spin-off Kibáról és Akamaruról szól...
2016. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha annyira érdekel, már megjelent.
2016. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És tudnál küldeni egy linket kérlek?
2016. máj. 15. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!