Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem megy fel a stressz-...

Csak nekem megy fel a stressz-szintem a MemoLife Max televíziós reklámjától?

Figyelt kérdés

Rohadt idegesítő egy reklám. Tisztára felmegy tőle a stressz-szintem. Hogy voltak képesek ilyen tré reklámot összedobni?


Egyáltalán mi ez a nagy MemoLife Max reklámozási hadjárat a televízióban? 4 hónapja nem volt MemoLife Max a televízióban.



2016. máj. 12. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát spec. engem pont az összes ilyen Teleshop-szökevény reklám zavar :D

A teleshopokat legalább írja a műsor hogy mikor van, tudom, hogy mikor ne nézzem, de amikor csak sima reklámblokkba betesznek egy ilyet, ami ugye ráadásul egy általános félperces reklám idejét meg is haladja, az tényleg idegesítő.

2016. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Engem is zavar az összes hasonló reklám, de ettől a MemoLife Max reklámtól kiváltképp felmegy bennem a stressz-szint.


https://www.youtube.com/watch?v=I8I2sVFdUdA

2016. máj. 17. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán mi ez a nagy MemoLife Max reklámozási hadjárat a televízióban?"


Vizsgaidőszak van. Mindig ilyenkor szokták nyomatni ezeket a reklámokat.

2016. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért pont vizsgaidőszakban?
2016. máj. 17. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert valami memóriajavító, tanulássegítő készítményről van szó.
2016. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem, hogy miért pont vizsgaidőszak alatt kell ezt reklámozni. Aki eddig sem tanul a MemoLife Max nevű hülyeségtől nem lesz Einstein.
2016. máj. 18. 09:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért, de ettől a MemoLife Max reklámtól olyan érzésem támad, mintha valaki kést szúrna a mellkasomba és izomból jót csavarna rajta. :-S


https://www.youtube.com/watch?v=I8I2sVFdUdA

2016. máj. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!