Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a sz? Utolsó előttiek...

Mi a sz? Utolsó előttiek vagyunk a fogadóirodáknál Eurovízió - Freddie Pioneer. Miért? Egyre jobban lejjebb kerültünk.

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 13:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Nagyon sokan szeretik a ezt a dalt, a legtöbb videóban is top 10-ben minimum benne van... Egyszerűen nem értem.... Rendben a színpadi kép lehetne jobb, mert a többihez képest elég ötlettelen, és a vokál sem volt a legjobb az elődöntőben. Szerintem egy fekete és fehér színpad kép jobban mutatott volna ha már ennyire minimalistán akarják megoldani.


De az hogy sorrendben csak a Német versenyző a rosszabb nálunk....nem értem honnan jött ki.


De az már biztos hogy nyerni nem fogunk sajnos, már ha valaki hitte is ezt egyáltalán...

2016. máj. 13. 13:35
 2/21 A kérdező kommentje:
www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner
2016. máj. 13. 13:36
 3/21 anonim ***** válasza:
Még túl is van értékelve az esélye.
2016. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Bosznia-Hercegovina számának volt youtube-on az egyik legnagyobb nézettsége az orosz, szerb meg ausztrál mellett, ennek ellenére tovább sem jutottak.

A fogadóirodák nézőpontja, véleménye nem szentírás.

2016. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Megnéztem, egyáltalán nem nagyobb a megtekintési száma a kiesett Boszniainak... átlagos.


Közben már az utolsó helyen vagyunk. Nyilván nem lehet 100%-ban biztosra venni, de ha itt az utolsóak vagyunk, aligha leszünk a top 10-ben, de még a 15-ben sem.

2016. máj. 14. 10:21
 6/21 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az Eurovízió nemigazán a zenékről szól. Vannak akik a jó nemzetközi kapcsolatok miatt szavaznak úgy, hogy kedveskedjenek, imponáljanak a másiknak; meg nekem rémlik valami, még mindig nem néztem utána, hogy valamelyik számlálóbizottság anno nem küldte tovább Wolf Kati szavazatait, így azok nem adódtak mind hozzá. Meg hát amúgy lehet véletlen is, szóval nem feltétlenül bunda, én még amúgy a többi indulónak a számát nem hallottam, de Freddie-é szerintem elég jó, meg valószínűleg egyedi is, maga a zene is, meg hangszín szempontjából is. Szóval lehetséges simán az is, hogy a többieknek a szavazói aktívabbak, de lehet, hogy csak valaki nem szereti a magyarokat, bármelyik lehet, ettől függetlenül Freddie elég király, ha bejut a top 10-be, ha nem:D <3 <3 (Ezek szívecskék) Egyébként én gyanítom, hogy a többi számban sok a gépes cucc, szóval hogy azok nagyon modernek akarnak lenni, és hogyha tényleg így van, akkor Freddie dala messze kiemelkedik közülük.
2016. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán vagyok az összesküvés-elméletek hive de idén sok furcsaság történik a mi dalunk körül..1.4.-ként lép szinpadra 4.ként jut tovább..Ezzel nincs is probléma viszont kedd éjjeltöl eldugják a videót privátba rakták pár órára persze azért h. kevesebb legyen a nézettsége.. 3.eset 5.-ként lép szinpadra a döntöben naná h. legelöl tuti h. sok szavazatot kapott a zsüritöl és külföldröl egyaránt (vasárnap kiderül) 4.eset a döntöbejutás után a sajtótájékoztatón lesz@rják az újságirók...5.eset nem azt a szinpadképet kapták amit még itthon felvázoltak,és meg van kötve a magyar delegáció keze...Hmmm..Ez több mint furcsa csak én érzem ugy h. direkt hátráltatnak bennünket? Talán veszélyes a dalunk a "kiszemelt" nagy országok valamelyik nyerö jelöltjére!? Mert bizony nagyon ez jön le....Ja igen a fogadóirodák helyezését meg se emlitsük...25.hely??? Szánalom... Kállaynak még plüssmackót sem engedtek felvinni!!
2016. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Erről van valami írás hogy priváttá vált a videó, mármint elhiszem de szerepel valahol, ill melyikek az összes idei magyar videó? A 3-ik esetet amit írsz nem értem?

A színpadképről én is olvastam hogy több javaslatuk lett volna de vagy elfogadják a szervezők vagy nem, sőt azt is írta Freddie egy interjúban hogy a színpadképet a szervezők csinálják, de ezt úgy mintha semmi vagy alig lenne beleszólás... Ezt nehéz elképzelni hiszen a legtöbb országnál elég látványos és itt nem az extra kellékekre, tűzijátékokra gondolok....

Vannak furcsaságok ez tény...

2016. máj. 14. 18:36
 9/21 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont. Ne háborogjunk emberek!
2016. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A szakmai zsűri szerint a legjobb tízbe bőven belefért volna, de az EU-s "közönség" miatt majdnem tök utolsó lett! 19-ik, jő, hogy nem ezredik! Ennyit erről a gagyi szimpátiaszavazős sz*-ról.
2016. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!