Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemények az első AMV -émről?

Vélemények az első AMV -émről?

Figyelt kérdés

Már elég rég terveztem hogy megpróbálok csinálni egyet, nemrég rávettem magam, amikor volt hozzá kedvem meg időm csinltam, úgyhogy nem tudom mennyi időt vett igénybe összesen a készítés. Tudom hogy az effecteket nem vittem túlzásba, de egy laptop 2 magos procijával, úgy hogy a videokártyámat nem támogatja a program, elég körülményes volt így is a készítés :D.


Szakmai kritikák és/vagy személyes vélemények is érdekelnek.



2016. máj. 15. 01:21
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. máj. 15. 01:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egy nagyon igényesen elkészített AMV csak így tovább! :) (mondjuk, mivel maga a zene elég halk, felkelett egy kicsit tekerni a hangerőt és így a videó utolsó pár másodperce, picit hangos volt a fülemnek.) :)
2016. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon igényes, szép munka.
2016. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól összeraktad a képi és zenei feszültséget, nekem tetszet, gratulálok.
2016. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a z AMV?:D
2016. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megnyitottam, a szokásos movie makerrel összevágott 240p-s Naruto/Bleach kombóra számítottam (általában ilyeneket posztolnak ide XD), szóval köszi a kellemes meglepetést.

Nagyon jó munka, tetszett ahogy Saber és Kiritsugu karakterére koncentrált rá, jól átadta a dolgokat, többségében a vágás is stimmelt. Zene nem volt rossz, de nekem valahogy nem passzol össze a Fate/Zero hangulatával (lehet csak azért mert én nem szeretem annyira a LP-t, szóval nem muszáj hinni nekem).


Első AMVnek ez nagyon jó lesz szal csak így tovább, kaptál egy subot is :)

2016. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek, akkor ezek szerint kezdésnek jó :).

Utolsónak: A zenével Kapcsolatban lehet hogy igazad van, én már rég ismerem a számot, úgyhogy lehet hogy a hangulatra nem volt teljes rálátásom, de elsősorban a szöveg miatt választottam.

2016. máj. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!