Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Ukrajna győzelméhe...

Mit szóltok Ukrajna győzelméhez az eurovizión?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem vagyok elégedett, nem egy "győztes dal" szerintem. A politika nagyon beárnyékolta ezt a szavazást úgy gondolom (mint ahogy szinte minden évben). Szerintem Európa ezen az estén egyfajta mártírként tekintett Ukrajnára. De ezek eddig mind mellékes dolgok, most jön a lényeg. Ukrajna csak a második helyen végzett mind a zsűrinél, mind pedig a közönségnél, szóval "mindenki" azt gondolta, hogy nem Ukrajnának kell nyernie. A zsűri nyertese Ausztrália volt, aki a negyedik helyen végzett a közönségnél. A közönség nyertese pedig Oroszország volt, aki ötödik lett a zsűri szerint. Így összességében Ausztrália a második, Oroszország pedig a harmadik helyen végzett. Szerintem mindig annak kéne nyernie, aki első a közönségnél. Ennek mindent felül kéne írnia, és a második helyezettől kezdve kellene a zsűri pontszámait is figyelembe venni. Így elkerülhető az ami ma este is bekövetkezett, hogy olyan nyertes lett, akit "senki" nem is akart.

2016. máj. 15. 02:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Mivel átlagolás történik,így ez van.


Amúgy szerintem nem azért nyert az ukrán,mert háborúról énekelt,akkor tavaly Boggie is nyerhetett volna.

Egyszerűen az előadás volt lenyűgöző,eufórikus,ami magával ragadta az embert,hatást gyakorolt az emberre.


Az orosz is hasonló volt.

Alexander Rybak,Looren és Mans is hasonlók voltak,hatással voltak.

Van olyan év is,amikor ez senkinek nem sikerül.

2016. máj. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

'nem egy "győztes dal" szerintem.'

Tévedsz, egyedül ez a győztes dal!

.

Az győz, aki a kiírás szerint számított legymagasabb pontszámot kapja. Ez volt az.

.

'szóval "mindenki" azt gondolta, hogy nem Ukrajnának kell nyernie.'

A jelek szerint mégsem!

2016. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem egy kalap szar (volt) Ukrajna dala, de az Eurovízión nem az dönt, hogy melyik dal milyen jó vagy rossz, hanem az éppen aktuális helyzet és politika.
2016. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Ez a 'dal'verseny politikáról szól, nem arról, hogy melyik a legjobb dal. Ennek a zenéhez már rég semmi köze. Az ukrán nő egy haldokló kecskét próbált hörögve utánozni, ráadásul a szabályok szerint automazikusan diszkvalifikálni kellett volna, mivel politikáról szól a dal. Ez a dal azért nyert mert mindenki sajnálja Ukrajnát.
2016. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
45%
Jobb lenne ha Európai lenne ez az esemény megint. Se Ausztrália, se Oroszország se a többi nem kell akik nem Európában vannak.
2016. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

"Hát szerintem egy kalap szar (volt) Ukrajna dala"


Mind az az összes eurovíziós versenyen. Az az igazi zene és előadó, amiknek, akiknek több száz milliós nézettsége van youtube-on évek óta. Ez a verseny egy vicc. Ki kíváncsi a bolgár és a cseh énekesre, vagy akár az ukránra? Jövőre már nem is emlékszel egyikre sem. Mind egydalos senki marad.

2016. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Lényeg hogy nem a ruszkik nyerték. Megszállnának megint minket ha hagynánk őket nyerni. Inkább Ukrajna mint az Ázsia nagy részén elfekvő Oroszország, bár sokaknak nehézkes a térképet kinyitni és látni hogy a ruszkiknak itt helyük sem lenne az Eurovizion.
2016. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért, Ausztrália, az azeriek, vagy Izrael mit keres Európában? Már várom a szír, az iraki és szaud-arábiai arab énekeseket is...
2016. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

#8: Azerbajdzsán Európához tartozik ,hivatalosan. Izrael pedig kulturális okok miatt (ashkenaz).


Egyébként jó dal volt és volt mondani valója. Nem értem ,hogy mi a tökömet kell itt höbörőgni ,hogy "juj ,politika!".

Olyan idegesítő! Ez csak egy verseny,egy party.


Üdv!

2016. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

Mármint ahhoz, hogy az EUROvíziót egy OROSZELLENES politikai "dallal" nyerte meg egy UKRÁN énekesnő szoros versenyben az AUSZTRÁL énekesnővel?

Ez így leírva is elég rosszul néz ki, valljuk be. Egyébként szerintem undorító az egész műsor, már semmi, de tényleg semmi értelme az éneklésnek,ez gyakorlatilag egy Uniovíziós Politikai Fesztivál, amit esélytelen hogy megnyertem egy olyan ország mint például mi.

Én csak Freddie-t sajnálom, mert ő tényleg mindent megtett, jó is volt, és most rettenetesen csalódott az eredmény miatt, pedig nem az ő hibája.

2016. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!