Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL Klub miért ennyire...

Az RTL Klub miért ennyire igénytelen csatorna?

Figyelt kérdés
Az oké hogy Szilveszterkor leszarják a nézőket, beraknak 2 agyonismételt Bus Spencer filmet, de közel 10 éve semmi arculatváltás, ugyanazok az unalmas zenék, spotok és animációk lassan egy évtizede. Elhiszem hogy ezt a gagyit valami Argentinokkal csináltatták jó drágán de nem indok arra hogy 100 évig ezeket az elemeket kelljen nézni. 1998-ban indult, sokkal modernebb és színesebb változatosabb külsővel ami még ma is megállná a helyét. 2016-ban pedig ezt az ótvart kell nézni. Ők még nem unják?
2016. máj. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis nézed azt a szemetet, látod ez a baj...minek változtatni, a barátok közt is 200.000.000. résznél tart mégis nézi a sok agyhalott, nézettségi rekordokat dönt
2016. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elárulom neked hogy 2013 óta nem nagyon néztem tévét, inkább youtube-t. Ezt a kérdést is azért tettem fel, mert nemrég kapcsolgattam a tévét és látom hogy még mindig ugyanúgy néz ki mint évekkel ezelőtt. A 90-es évek végén emlékszek hogy minden szeptemberben beújítottak valamit, viszont amióta a mostani programigazgató van azóta csak porosodik a csatorna.
2016. máj. 15. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért amiért a TV2 és a legtöbb többi is.
2016. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az arculatot ugyan cserélhetnék de a műsorokkal semmi baj se az RTL-en se a TV2-őn.
2016. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a nézettségeket szoktam nézni, de ott toronymagasan nyer az RTL, szóval nincs értelme semmin se változtatni.
2016. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!