Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek nem hiányzik?

Nektek nem hiányzik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én nagyon szerettem Az Ének Iskolája nevű tv-műsort! Mivel én is érdeklődök az éneklés és a zene iránt, nagyon sokat tanultam belőle! Ti szerettétek? Ha igen ki volt a kedvenc diákotok, tanárotok? Nem tudom most mi van helyette de arról is mondhatnátok véleményt! :)

2016. máj. 20. 17:14
 1/1 anonim válasza:
Kicsit későn válaszolok, de nekem az volt a kedvenc műsorom, sajnálom hogy nem volt/nincs. Én is érdeklődöm a zene és az éneklés iránt, talán pont ezért szerettem nézni, nekem tetszett, számomra izgalmas és érdekes volt. Mind a három évadot néztem. Nekem az összes tanár szimpatikus volt, de Szandi volt a kedvenc tanárom és az első évfolyamból a kedvencem Izsó Bogi volt, a másodikból Varga Vivien, a harmadikból Juhos Zsófi, de mindenki nagyon ügyes volt.
2016. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!