Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a köztévé évek óta szünet nélkül ismételi Szenes Iván műsorait?

Figyelt kérdés
A Duna tévén több éve folyamatosan megy a Szenes Iván írta, de más műsorok is folyamatosan futnak a szerzeményeiből. Miért?
2016. máj. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helykitöltésnek a legjobbak a saját készítésű ezeréves műsorok. Azok már ott pihennek az archívumban, nem kell egyezkedni a száztizennyolcadik sugárzás jogairól, csak előkapják és már mehet is valami olyan idősávban, amiben nem tudtak mást kitalálni. A nyugdíjasnak meg pont jó, mert "Jajj, ezek a szép sanzonok, amiket még a Szécsi Pali énekelt, milyen szépek vótak". Aki a TV előtt alszik, annak is hótt' mindegy, mi szól belőle, más meg lassan nem is nézi.
2016. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Ezen én is gondolkodtam; szerintem jobbat is találhatnának, ami több korosztálynak is jó lenne.


Már tényleg unalmas.

2016. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Szenes Iván lányénak, Szenes Andreának - aki amúgy durván istenítette/isteníti az apját - nagy befolyása van az MTVA-nál, egykor a Magyar Televízió alelnöke is volt, és ez szerintem mindent megmagyaráz. Ráadásul nem csak az apja emlékét "ápolja" ezzel, hanem jó sok zsé is üti a markát, mivel a jogdíjak hozzá vándorolnak.


Szánalmas, hogy még karácsony napján is képesek ezt adni, szerintem aki egykor még szerette, most már az is gyűlöli Szenes Ivánt. :D

2018. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha logikusan gondolkodunk ezt könnyen meg lehet fejteni. Ha jól megnézzük, az MTVA nem egy nagy kortárs televíziós csoport. Ezekkel a műsorokkal: A hegyi doktor, Rex felügyelő, stb... nem mondható kortársnak. Ha kicsit jobban megvizsgálnák, akkor valószínűleg kiderülne, hogy túlnyomó részben nem a fiatalok nézik. Az idősebb korosztály nagx kedvence volt Szenes Iván és így nekik is kedveznek. A fiataloknak ott van az RTL és a TV2 csoport. Ergó, ha unod, ne nézd. :)
2022. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!