Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan internetes oldal...

Van olyan internetes oldal ahol foci meccseket nézhetek élőbe?

Figyelt kérdés

Fromsportot ne pls

Most pl Fiorentina - Intert szeretném megnézni holnap de tv-n sajnos nem tudom mert muter sokat melózik és egy tv van a házba.


2010. ápr. 12. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Sya.

Igen van ilyen oldal, énis sokat keresgéltem már, aztán most megtaláltam énmeg: [link] most lehet, hogy hülyeséget mondok, de azthiszem nekem le kellett töltenem egy Sopcast nevű programot. Jah és csak Exploreren jo. Jah és az a baj h nm magyar, hanm álltalában orosz:D, de van mikor akad angol is.

2010. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a program megvan nekem szerencsére:D
2010. ápr. 19. 16:21
 3/6 A kérdező kommentje:
azt szeretném még megkérdezni hogy neked mennyire akadozik?
2010. ápr. 19. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú hát attol függ, hogy melyiket nézem. mert ugye ott sorol fel többet is. Ha nagyon akadozik választok egy másikat XD de amugy nm annyira, csak néha.
2010. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha még érdekel valakit: én is találtam egy oldalt www.oleole.hu/foci-tv, ahol Sopcast-os vagy program nélküli linkek is vannak egy-egy meccshez. Angol, olasz , spanyol bajnokik meg bajnokok ligája is megy rajta. Ma éppen a Tottenham - Real és a Schalke - Inter lesz. Ja, és itt nem csak Explorerrel lehet nézni!
2011. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez az oleole ingyenes és magyar nyelvű?
2014. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!