Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek fogják adni a...

Szerintetek fogják adni a Disney Channelen a Miraculous 2. Évadját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!.

Nagyon szeretem ezt a sorozatot de úgy vettem észre, hogy nem nagyon népszerű mivel nem játszák már fő műsor időben és állandóan ismételnek.:( Félek, hogy a kövi évadot nem adják majd le!! Nektek mi a véleményetek?

Szerintetek ha esetleg Disney-n nem adják attól még a youtube-on megtalálom feliratosan vagy magyarul?

Előre is köszi!



2016. júl. 4. 19:58
 1/4 Vivi01234 válasza:

Szia!


Az új részek magyarul csak jövőre fognak megjelenni.mMg sehol sem jelent meg, de már dolgoznak rajta.

2016. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy legkorábban ősszel jelenik meg magyarul a 2. Évad csak lehet hogy nem játszák majd a Disneyn! Legalább is félek hogy ez lesz.
2016. júl. 5. 07:18
 3/4 N4K4i ***** válasza:

Szia! Sajnos a 2.évad még nem készült el, és csak 2017-re várható. Bár reménykedek a karácsonyi részben, ugyanis egy Instangram kép alatt az volt írva, hogy ,,this year", vagyis idén.

A magyarral kapcsolatban pedig nem mondok sokat. Ugyanis az első évadot is össze-vissza vetítik, mert a 11.rézt, még mindig nem adták le, és a 15.rész után egyszerre a 22.-et adták, és a közte lévőket még mindig nem adták.

Youtubon fenn vannak a maradékok magyar felirattal, de sajnos a 17.rész furcsa módon eltűnt.

Remélem segítettem.

2016. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a disney channel nem is fogja leszinkronizálni, tuti le fogja valaki feliratozni
2016. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!