Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a magyar tévé...

Mit gondoltok a magyar tévé csatornákról?

Figyelt kérdés

Én a Retek Klubról (RTL KLUB), a Tel-Aviv 2-ről (TV2), a Moszad 1-ről (M1), a SzektATV-ről (ATV) és a ZsírTV-ről (Hír TV) gondolok, hogy miért vannak ilyen undorító csatornák Magyarországon, és miért csavarják el a fiatalok fejét a semmiért. A Retek Klubbot azért hívják így, mert az Éjjel Nappal Budapest, a Való Világ, a Mónika Show, a Győzike Show, a Balázs Show, a Barátok Közt, a Gyanú Árnyékában és a Segítség Bajban Vagyok miatt hívják így az RTL KLUB-ot. A Tel-Aviv 2 (TV2) azért hívják így, mert a Családi Titkok, a Magánnyomozók, a Jóban Rosszban és a Joshi Bharat miatt hívják így. A Moszad 1-et (M1) azért mert Fideszes és szidják a magyarokat és a Jobbikot is, bár én nem vagyok Jobbikos, csak elegem van az egész TV csatornákból! Én akkor nézek tévét, ha beteszek egy DVD filmet a DVD lejátszómból és nézek rajta filmeket. A kedvenc filmem a Megint 17, a Hirtelen 30, a Mátrix, a Keresztapa, a Halálos Iramban, a Jay és Néma Bob visszavág, az Olasz Meló és az Amerikai Taxi.


Szóval mit gondoltok a magyar tévé csatornákról ?


Ezt nem provokációnak szánom a kérdést, csak annyit szeretnék tudni hogy mit gondoltok a magyar tévé csatornákról és azt is hogy miért adnak ilyen szenny csatornákat a magyar tévékben, amit én nem is nézek, vagyis én sosem néztem és nem is fogom! Tehát nem provokációnak szántam a kérdést, csak úgy kérdeztem, ha nem gond nektek.



2016. júl. 19. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek tv-t. De miért gondolod hogy ez Magyarország sajátossága? Máshol a világon is vannak tv csatornák amin silány műsorok mennek.


Az USA-ba pl van olyan tv műsor, ami arról szól hogy egy stúdióba ülnek a nézők, van egy műsorvezető, meg vele 1-2 mindig más sztárvendég, és netről összekukázott "esés videókat" néznek. Közbe meg röhögnek és 1-2 mondatos kommentárokat tesznek hozzá.

2016. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem köteles nézni tévét, de én nem azért nézek tévét, mert van tévém, hanem azért mert én DVD-zek és nézem a TV Paprikát!
2016. júl. 19. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak nézhető csatornák is. Pl. AMC, FOX, Nat Geo...stb

A magyar csatornakínálat nem csak az általad említett, valóban szenny adókból áll.

2016. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az RTL klub híradóját szeretem, egyedül azt nézem tvben, mást konkrétan nem.


1-2 műsort, illetve sorozatokat szeretek nézni (filmeket nem annyira) amikor nem olvasok, de ezeket neten szoktam online. Így akkor nézem amikor akarom, és nincs tele reklámmal.

Szóval a többi csatornán nem tudom mi van, nem is érdekelnek. Annyit tudok, hogy orrba-szájba ismétlik ugyanazokat a filmeket, és már unalmas. A sok ismétlés miatt van, hogy én már rtl-es híradón kívül nem nézek tv-t. Most már nem, de ha valaha költözni fogunk innen ahol most lakunk, nem fogjuk beköttetni a tv-t, teljesen felesleges. Csak az internetet. Most nem tudjuk lemondani, mert 2 Generációs házban lakunk, és más is használja.


Miért nem használod a netet szórakoztatásra, ha a tv nem tetszik?

2016. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Sorozat+ arculatát imádom, mert gyönyörűek az identek és a korhatárkijelzés, a TV2-nek imádtam a régi csiga TV logóját és arculatát, a zárójeles logó és arculat is jó volt, kár, hogy rövid ideig volt az az arculat, a 2008-tól 2012-ig tartó arculatot is nagyon imádtam!
2016. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
politikai agymosás és nepbutitás ez a célja a retekklubhoz hasonlo adoknak mindent tele nyomnak reklámmak kb 10 perc film 15 perc reklám alapon
2016. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!