Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Magyarországon lehet fogni...

Magyarországon lehet fogni orosz csatornát?

Figyelt kérdés
Milyen szolgáltató szükséges hozzá, lehet-e ingyenesen? Vagy oroszul nem lehet a CNN, vagy BBC-hez hasonló adókat fogni?

2016. júl. 20. 00:08
 1/8 anonim válasza:
89%
Biztos megoldás a szatellit vétel. Ha van lehetőséged egy parabola antenna telepitésére, akkor csak pénz kérdése
2016. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, bár épp ezt nem szerettem volna. :) Köszi a választ!
2016. júl. 20. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Samsung smart TV-mhez van 2 app. A Russia Tuday és a Kino in TV.

Egy ismerősöm a kartinaTV-re esküszik, én sokallom az árát.

2016. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 21. 20:03
 5/8 Béluska2016 válasza:
Attól függ hol laksz. Ukrajnában még analóg adás van, tehát a határszélen egy sima antennával megcsípheted. Az oroszról semmi infóm nincs. De az az előttem szólónak igaza van, mert sok évvel ezelőtt volt műhold antennám, és volt valami orosz adó is. Próbálj rákeresni a műholdak csatorna kiosztásaira, és ha találsz oroszt Kérdés kódolt/kódolatlan akkor veszel műholdvevőt és hajrá... Magyarországi csatorna kiosztásban tuti nincs.
2016. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hétvégén próbáltam a kartina TV-t. Szereztem hozzá 1 napos próbakulcsot. Volt egy media Box, ami támogatta, csak kevés volt hozzá az internet sávszéle, ezért dadogott. Amúgy teljesen korrekt, kb 140 csatorna, sok HD adás. PC-s kliens is van hozzá, csak hát havi 5000 Ft...
2016. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 27. 00:31
 8/8 anonim válasza:
Hallod ha át jössz hozánk annyi orosz tv adót látsz inkább magyart vagy mást kivántá volna nekem elhihetedd
2017. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!