Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik epizód ez? Így jártam...

Melyik epizód ez? Így jártam anyátokkal (How I met your mother)

Figyelt kérdés

Két epizódról lenne szó:


1. Marshall és Barney valamin összevesznek, és Marshall szabotálja Barney összes csajozását, pl. beöltözik orvosnak és odamegy a lányhoz a pubban és azt mondja, hogy Mr. Stinson, az ön valamilyen vizsgálatának eredménye pozitív stb. (amire persze a csaj otthagyja Barneyt) és ilyesmik.


2. Valamilyen lányok elfoglalják a főszereplők helyét (boxát) a Maclaren's pubban és Robin és Lilly próbálja kiűzni őket a helyükről. A lányok kitartóak, de végül is sikerül kiűzni őket és az epizód végén Lily és Robin takarítószerekkel kitakarítják a visszafoglalt boxot.


Sajnos keresővel sem találtam meg őket.. Előre is köszönöm.



2016. júl. 26. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki csak az egyik részt ismeri fel, annak is nagyon örülnék :)
2016. júl. 26. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
1) 6x22
2016. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tuti, de szerintem ez a két szál ugyanabban a részben van, a 6X22-es, The Perfect Cocktail címűben.
2016. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek, valóban a Perfect coctail című (6x22) részben van mindkét szál.
2016. júl. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!