Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Showder Klubot csak én nem...

A Showder Klubot csak én nem bírom?

Figyelt kérdés

Szerintem borzasztó gyenge az egész. Már a kezdetek kezdetén is az volt. Ilyen Tesco Gazdaságos humor, talán így lehetne a legjobban jellemezni. A környezetemben mégis annyian szeretik. Mi lehet a bajuk?


Legjobban azt bírom a Showder Klubos p*öcsfejekben, hogy olyan baromira el vannak szállva maguktól, közben meg annyira nulla, amit csinálnak, hogy ennél lejjebb már nem is nagyon van semmi. De tényleg, aki ennyire beképzelt, annak semmi keresnivalója a showbizniszben.


Ja, és a kedvencem, amikor valaki azzal jön, hogy ez intelligencs-humor, ehhez kő' intelligencsiá. Há, bázmeg, értem én, de attól még xar.



2016. júl. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak tényleg gyenge előadók de vannak nagyon jók is.
2016. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, gondolom, most jöttök majd a Bödőccsel, hogy ő pl. jó. Szerintem annyira irritáló ő is, hogy legszívesebben beferném a pofáját.
2016. júl. 29. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ő a kedvencem. Nekem is bevered a pofám? (:
2016. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg DR Mogács népbutító kampányát és rájössz hogy igenis intelligens humor, semmi vicceset nem mond az a szégyen csak a valóságot tárja eléd nagyon jól. Már ha megtalálod valahol mert a youtuberól valami gyökér letiltotta.
2016. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én régen bírtam a sorozatot, örültem, hogy a Retekklub elindított egy igazán humoros, szórakoztató stand-up műsort, mert a kifutott Gálvölgyi és Fábry "Balf..@sz" Sándor inkább csak untatott és idegesített egyszerre. A Showder Klub a kezdetek kezdetén még vicces volt, tehetséges srácokkal, jópofa dumákkal, és celebfikázással, amit nagyon szeretek, mert megérdemlik, hogy kifikázzák őket. Sajnos azonban a szikra szerintem ebből a soriból is viszonylag hamar kiszállt, a negyedik és ötödik évadok szerintem már unalmasak és bénák voltak. Azóta lemondtam a műsorról, és nem is követem már. A 2012-es roastjuk jó volt, de amúgy ez is egy kifulladt produkció már. Ezt is húzza a RöTöLö a végtelenségig. A Gálv. show is azért lett sz¤r később, mert az RTL nem tudta, hogy a csúcson kéne abbahagyni. Manapság már csak Sóder Klub, nem Showder Klub. El kéne már törölni, vagy legalább fellendíteni a minőségét, mert már nem a régi.


Első három évad: 10/10

Onnantól felfele: 10/1 (a roast miatt)

2018. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!