Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt a címe ennek a műsorna...

Mi volt a címe ennek a műsornak a NatGeon? Emberi pszichológiával kapcsolatos. Kifejtem lent

Figyelt kérdés
Régebben ment a natgeon egy műsor, pl az egyik részben az volt hogy, egy pár tucatnyi embernek azt mondták hogy (nem tudom pontosan) üljenek le ha meghaják azt a hangot -valami ilyesmi-, viszont egy külön embernek azt mondtákhogy ne üljön le. Nos, amikor meghallották ezt a hangot mindenki leült, még az id akinek azt mondták hogy ne. Szóval ilyen dolgok mentek ott, azon a műsoron. Szükségem lenne rá mert nagyon érdekel, és érdekes hogy ilyen apró dolgokban mennxi minden rejlik. Ha esetleg van valami ilyesmi műsor, leírnátok? Nagyon fogékony vagyok a hasonló műsorokra :))

2016. aug. 1. 10:30
 1/1 anonim válasza:
Eszement jatekok(Brain Games)?
2016. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!