Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki megtudj neki mondani a...

Valaki megtudj neki mondani a színész/humorista nevét?

Figyelt kérdés

Régen emlékszem még kisebb voltam az m1 en mentek ilyen kabaré műsorok. Volt egy ami nagyon tetszett és most valamelyik nap jutott eszembe, hogy jó lenne haveroknak is megmutatni. A jelenetet tudom leírni a szereplők nevét nem tudom sajnos.


Tehát az egész egy gyógyszertárban játszódik, ahol egy öregebb emberke gumióvszert akar venni, de mögötte több másik vevő is áll azért suttogva mondja a pénztárosnőnek, hogy mit is szeretne. A pénztárosnő pedig egy létrán álló másik nőnek hangosan ordibálja, hogy mi is kell az öregnek. Ezután megkérdi, a nő, hogy milyen méret a kellene a férfi mondja XL a nő meg ordibálja a másiknak jó lesz ide az M i...


A férfi (az öregebb humorista) hangja olyan rekedtes többször is láttam tévében de nem jut eszembe a neve és abban sem vagyok biztos, hogy még él-e.


Nagyon örülnék ha valaki eltudná linkelni a videót. Köszönöm.


2016. aug. 2. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) .
2016. aug. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!