Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » TV képernyő tükrözése mobilra...

TV képernyő tükrözése mobilra hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Órák óta kínlódok a TV (Samsung UE40JU7000) és a mobilom (Samsung Galaxy S4 i9505) összehangolásával. Az egy kifejezetten egyszerű dolog, hogy hogyan teszem ki a telefonom képernyőjét TV-re, de elméletileg a készülék alkalmas arra, hogy a TV adást kivetítse mobilra. Ezt a hivatalos oldalán is írja. Valami Easy Share-ről magyaráz, hogy ez teszi lehetővé, de én csak egy Smart View nevű alkalmazást találtam. Azt viszont sehol sem találom, hogyan kapjam meg a TV-n lévő képet és hangot mobilra, amíg kimennék a szobából. Valaki tud ebben segíteni?

2016. aug. 16. 15:38
 1/7 anonim válasza:
56%
LG tévékhez van egy LG-s app, ami átstreameli a tévéadást, aztán kakálás közben is tudom nézni 5mp-es késéssel a meccset.
2016. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékod, örülök, hogy neked működik. De én igazából ezzel egy centivel sem vagyok előrébb, nem tudom továbbra sem nézni kakilás közben a meccset, ugyanis Samsung TV-m van, Samsung telefonnal, és ugyanúgy valami alkalmazás kell hozzá, amit meg is említenek, ennek ellenére fogalmam sincs, hogyan tovább. Olyasmi válaszra lenne szükségem, ami leírja, hogy hova nyomjak, mit keressek egyáltalán, mert eddig hiába nézegettem az alkalmazást és a TV menüjét, semmi. :(
2016. aug. 16. 22:30
 3/7 SenkiAlfonz2 válasza:
mobilarena magyar webboldal ott megkérdezheted a samsung felhasználóktól (van minden telefonak egy chat szobálya vagy mi) most javítják az oldalt de hamarosan ismét megnyílik)
2016. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehúzod a fedi menüt , oldalra söpörsz és lesz valami screen mirrioring nevű menüpont , rányomsz és a tv-t átrakod screen mirrioring módba(source gomb->lista)
2016. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sikerült megcsinalni? Most én is ebben szenvedek, egyszer sikerült azóta nem adja be csak a hangot... :D
2018. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem sikerült, egyszer sem, még hangot sem. Te hogyan csináltad?


Samsunggal rengeteget leveleztem, iszonyúan sokat értetlenkedtek, komolyan úgy éreztem, amikor egyértelmű kérdést 5-6 levél után sem fogtak fel, hogy fogyatékosokkal beszélek. Végül is az derült ki a tucatnyi levelet követően, hogy a TV társaságokkal, vagy valami hasonló "jogukat védő" buzgómócsingok pénzt követeltek volna ezért a funkcióért, úgyhogy a Samsung kivette ezt a Smart Viewból. Régebbi verzióban megvan, de ahogy ma azt szokást, ezt is kényszerítik, hogy frissítsed, el sem indíthatsz régi verziót, még ha meg is szereznéd. Talán még a TV-t is lekorlátozták, hogy ne küldje ki a jelet, még ha a szoftvert fel is kényszerítené az ember valahogy. Megnézném, hogy a TV szolgáltatóknak ez mekkora veszteséget okozott, és mekkora nyereség van nekik belőle... :D Megkockáztatom, nullához konvergál. Egyébként azzal is hülyítettek, hogy olyan telefon, amin gyárilag az újabb verzió van, arra lehet tükrözni a TV-t. Nos azóta Note 4-em van, és nem, nem lehet, abban a szoftverben sincs benne. Talán valami Samsungtól független appal megoldható, de egyelőre nem találtam. Leírhatnád, te mit derítettél ki a dologról, hátha együttes erővel összehozzuk valahogy. :)

2018. márc. 5. 00:35
 7/7 anonim válasza:
Az én korábbi s7 edgemmel tudtam tv-zni akár konyhából is, vagy a budiról.. gyári funkció. Note 4 is régi készülék a Samsung szerint...
2018. márc. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!