Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » SPÍLER TV MŰHOLD?

SPÍLER TV MŰHOLD?

Figyelt kérdés

Sziasztok szerintetek mikor lesz a Síler TV műholdon?? Mert még műholdon sehol nincs!!! :O

UPC Direct vagy estleg tányéros Digi vagy a MinDig Tv-n? Mennyi idő amíg be kerülhet valamelyikbe mert ez a 3 szolgáltatás van itthon.



2016. aug. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy mind három szolgáltató helyhiánnyal küszködik, fullon vannak, főleg a Digi. Jelenleg ők ott tartanak, hogy az M5 HD-ra sincs hely, holott az kötelezően továbbítandó! Úgyhogy a Digit kizárnám. UPC-nél sem sokkal jobb a helyzet, de ugyebár nekik most először nyílt lehetőségük arra, hogy akár korrekt áron kialkudják az előfizetőiknek a PL-t (mondjuk hozzáteszem, hogy nem véletlenül nem kapkodnak a szolgáltatók a Spíler után, szóval sejteni lehet, hogy az ár, amit kérnek ill. az e mellé kötött feltételek nehezen vállalhatóak a szolgáltatóknak). Szóval ez úgy működik, hogy minél szélesebb előfizető réteg által elért csomagba kerül a csatorna, annál olcsóbban adja egy TV társaság, sőt akár értékesíthetik úgy is, hogy ellehetetlenítsék a csatorna mini csomagba kerülését, na ez az, ami megfontolandó tematikus csatornánál, hisz pl. a sportot sem kedveli az elsöprő többség, s ha emiatt szükséges drágítani a havidíjat, az veszélyes egy szolgátatónak, hisz lehet többet veszít rajta, s így, hogy még 1 műholdas szolgáltatónál sincs, így addig nincs is veszíteni valója egyik műholdas szolgáltatónak sem, akkor pörögnek majd föl az események, ha vmelyik meglépi s beteszi. Elég szarul jöttek össze a dolgok a szolgáltatóknak idén, rendesen bekavart a két nagykereskedelmi (pénzt kérnek a csatornákért) együttesen több mint 700 forintot, szerintem ezen megy most az agyalás, nem azon, hogy legyen-e Spíler. Sanszosnak tartom, hogy UPCD-nél lesz először, de kivárnak egyelőre, sztem a jobb ár érdekében, én nem raknám be a helyükben, de ez magánvélemény, megérdemelné a TV2 csoport, hogy rájuk rohadjon ez a csatorna, előfizetők nélkül. MindigTV szintén fullon van, de ígéret van arra, hogy az összes TV2 csatornát felveszik a kínálatba, hogy ezt miként fogják kivitelezni, az szerintem még számukra is rejtély, erős a gyanúm, hogy nagy átalakulás lesz náluk a kínálatot illetőleg, s egy szeméthalmaz lesz belőle.

Ennél konkrétabb infóm nincs.

Jelenleg szerintem mindenki kivár, s ennek egy valaki issza meg a levét, ti, sportkedvelők. Mindez miért? Jogi hiányosság miatt.

1. Törvénybe hoznám, hogy (teszem azt) 5 évnél fiatalabb csatorna ne vehesse meg sportesemény sugárzási jogát.

2. Törvénybe hoznám, hogy X% elérhetőséggel kell rendelkeznie a pályázó csatornáknak.

2016. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ így már világos :)
2016. szept. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!