Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Így neveld a sárkányodat...

Így neveld a sárkányodat sorrendben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném olyan sorrendben megnézni az így neveld a sárkányod és a Sárkányok sorozatot, hogy azok időileg stimmeljenek. Erre tud valaki küldeni nekem egy listát?

2016. aug. 21. 09:28
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia. Lehet kicsit későn adok választ, de azért megpróbálok segíteni. :)


Legelőször az Így neveld a sárkányodat c. filmet nézd meg (már, úgy értem a nagyfilmet, mert vannak kisfilmek is)


A film után van három kisfilm, aminek a sorrendje szerintem teljesen mindegy, én így néztem meg:

1. Gift of the Night Fury

2. Legend of Boneknapper dragon

3. Book of Dragons

Ezek nincsenek leszinkronizálva, csak feliratosan vannak meg.


Aztán jöhet a sorozat:

1. évad Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai

2. évad Sárkányok: A Hibbant-sziget védelmezői

Na itt egy kis türelmet! Kb. akkor jött ki a második film, amikor a sorozat 2. évada befejeződött. Mikor az kijött magyarul én persze rögtön meg is néztem, majd csak később tudtam meg, hogy a sorozat folytatódni fog a harmadik évaddal, ami a második évad után három évvel később játszódik. Az egész sorozat hat évadból állna, vagyis még hátra van négy, csak az a probléma, hogy a hatodik évad még sehol sincs, szóval egy kicsit bonyolult.

3. évad Sárkányok: Irány az ismeretlen (13 rész, szinkronnal)

4. évad Sárkányok: Irány az ismeretlen ( le kellene már szinkronizálják, de még semmi, csak felirat)

5. évad Sárkányok: Irány az ismeretlen (természetesen felirat)

6. évad (lezáró évad) Sárkányok: Irány az ismeretlen (úgy hallottam, hogy 2017. januárjában jönnek a részek, úgyhogy addig még várni kell)


Ezek után lenne egy kisfilm, amit csak azért teszek a sorozat után, mert amiről szól, az egyáltalán nem volt benne a sorozatban:

Dragons: Dawn of the dragon riders

Őszintén, én kb. fél éve láttam ezt a sorozat előtt (én nem sorrendbe néztem őket, főleg azért mert nem is sorrendbe adják ki), de akkor még megtaláltam magyar felirattal. Lehet, hogy filmes oldalakon, ahol nem járok megvan, de én azóta se láttam magyar felirattal semelyik olyan oldalon, ahol én bent vagyok.


Ezután jön az Így neveld a sárkányodat 2. része és ennyi. A második film után most semmi nincs, amit mondjuk nem is bánok... Még!


Viszont! Szerintem ne várj arra a 6.ik évadra nézd meg a kisfilmet meg a 2. részt. Egyébként is, az egy dolog, hogy majdnem fél évet kell várni még az utolsó évadra, de amíg azt a 13 részt leadják, addig megint hónapok telnek el.


2018. június 29.-én jön a 3. film, amivel végleg lezárják a történetet. Ha érdekelnek majd a részletek, akkor itt van egy lefordított interjú a rendezővel:

[link]


Örülök, ha segítettem ezzel :)

2016. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

KedvesKérdező, minden gy van ahogy az előttem szóló leírta, viszont annyival kiegészíteném, hogy a linkben megtalálod a sorozat 6. évadának a részeit angolul.

[link]

2017. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Így neveld a sárkányodat a film

2. Így neveld a sárkányodat Tüzes kis ajándékok (Dragons Gift Of The Night Fury)

3. így neveld a sárkányodat könyvből (Book of Dragons)

4. A Csonttörő sárkány legendája (Legend Of The Boneknapper Dragon)

5. Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai 1.évad

6. Sárkányok: A Hibbant-sziget védelmezői 2.évad

7. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 3.évad

8. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 4.évad

9. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 5.évad

10. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 6.évad

11. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 7.évad

12. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 8.évad

13. A sárkánylovasok hajnala (Dragons- Dawn of the Dragon Racers)

14. Így neveld a sárkányodat 2 a film

15. így neveld a sárkányodat 3 a film


Ez itt a tökéletesen pontos sorrend !!!

2018. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Így neveld a sárkányodat a film


2. A Csonttörő sárkány legendája (Legend Of The Boneknapper Dragon)


3. Így neveld a sárkányodat Tüzes kis ajándékok (Dragons Gift Of The Night Fury)


4. így neveld a sárkányodat könyvből (Book of Dragons)


5. Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai 1.évad


6. Sárkányok: A Hibbant-sziget védelmezői 2.évad


7. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 3.évad


8. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 4.évad


9. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 5.évad


10. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 6.évad


11. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 7.évad


12. A sárkánylovasok hajnala (Dragons- Dawn of the Dragon Racers)


13. Sárkányok: Irány az ismeretlen! 8.évad


14. Így neveld a sárkányodat 2 a film


15. így neveld a sárkányodat 3 a film



Valójában inkább így van ! Mert a 8.évad után egyből a 2. film jön , és a legelején az " Így neveld a sárkányodat könyvből " kisfilmben megemlítődik az előzményekben játszódó " A Csonttörő sárkány legendája " kisfilm !!!

2018. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 semmixd321 ***** válasza:
Nem tudom fontos e de a jobbmintatv-t ajánlanám mert ott fen van szinte az összes magyarul bár a minőség nem a legjobb.
2022. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!