Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jóban Rosszban fanok! Mi...

Jóban Rosszban fanok! Mi arról a véleményetek, hogy hétfőtől kizárólag a "Super"tv2-n lesz látható a sorozat?

Figyelt kérdés
Szerintem kegyetlenség a csatornától, mert a nézők nagyrésze idősekből ál, és nagyon sokuknak nincs lehetőségük a supertv2 nézésére.Én 14/F vagyok, és van super tv2-m, de kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről az egészről!

2016. aug. 27. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom azokat, akiknek ez volt a kedvenc sorozata és így már nem tudja nézni, de mégis érthető volt ez a döntés a TV2-től. A sorozat már nem hozta a régi formáját, és ahogyan te is mondtad, főleg idősek nézték. A TV2-nek meg valami olyan produkció kell főműsoridőre, amit fiatalok is néznek. Bár azt is megcsinálhatták volna, hogy akkor mostantól délben, vagy délután adják a TV2-n és estére a Super TV2-n, de hát így döntöttek. Meg ha valakinek annyira hiányozna a sorozat, ott a Barátok közt. Tudom, hogy nem ugyanaz, de azért a két sorozat eléggé hasonlít egymásra.
2016. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik. ami a legjobban zavar, hogy eddig mindig felrakták a tv2 oldalára a részeket, de a mait nem találom se a tv2, se a super tv2 oldalán. remélem később fölrakják, de ez most eléggé zavar.
2016. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nincs Super Tv2 je akkor itt megtudja nézni az új részeket:


[link]

2016. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!