Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a VV8...

Mi a véleményetek a VV8 szereplőiről? Ki az akit bírtok és ki az akit rüheltek?

Figyelt kérdés
Továbbá fiúk vèlemènye szerint melyik a legszebb lány ès a legcsúnyább ès mièrt? A lányokè szerint pedig meik a legjobb pasi ès a legrosszabb ès mièrt?

#szereplő #VV8 #power by big brother
2016. szept. 8. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
RTL klub megugrotta a legalja szintet. Ugyanazt az életutat járja be ez a műsor, mint a Mónika show. Ma már csak a legeslegeslegeslegostobább legbutább emberek jelentkeznek ilyen műsorba, illetve a Való Világba. Ez a sötét bunkó Tivy nevű "szökik a málna", ahogy Angliában lejáratja Magyarokat az döbbenetes. A c típusú másik IQ bajnok nyilván otthon érzi magát "bezárva". 20 percet ha láttam belőle de lehangoló.
2016. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emberek mint bárki más. Amiben különböznek, tudatosan vagy tudattalanul, volt bennük annyi bátorság, hogy felmerték vállalni magukat Ország, Világ előtt. Én úgy gondolom ezt a Reality Show dolgot sem kell 100% venni, ez is egy előadás.
2016. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyúrós csicskák és fäszszopó kur-vák.
2016. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lóri a kedvencem,és Evelint utálom a lehető legjobban.
2016. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dinát és Zserit szeretem és Evelint azt egyszerűen ki nem állhatom!! Szerintem Dávid a legjobb pasi és a legcsunyább meg Tivy... A legszebb lány az szerintem Zseri a legcsúnyább meg Evelin, Mici vagy Vivi
2016. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akiket nagyon nem birok az Vivi meg Atti!!!! Vivi odáig van magától,pedig csak egy lófejü ribi aki még a kutyának sem kell! Atti pedig egy igazi parasztgyerek,feltünési viszketegséggel. Állandóan majmol valakit,legtöbbször az általa erősnek hitt embereket: Auréliót, Tivyt, Dávidot.... Krisztiánt nagyon bírom,ő nagyon igazságos,emberséges. Ha esetleg nem ő nyeri meg abból az okból hogy összejött Micivel, mivelhogy ő is egy buta ribi,szerintem bent is kint is. Dávid egy tök normális,intelligens,helyes fiu,de néha kicsit unalmas. Ennek ellenére van esélye a fináléra. Zsolti elég nehéz körülmények között nőtt fel (lásd Mónika show,Osváth Zsolt) de ennek ellenére belőle is nagyszerü intelligens ember lett. Nem tetszik hogy meleg,de én bírom őt! Talán ez az identitás zavar is a gyerekkori problémák miatt alakult ki nála. Én nem ítélem el! Soma nagyon jópofa igazi kisfiu,de neki sem kellett volna Evelinnel összekavarodni,ugy talán most érdekesebb szereplő lenne. Gina szép,csinos lány de elég butuska szegény,nem életre való. Küldhettek volna valami érdekesebb szereplőt helyette.
2016. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. dec. 4. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!