Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki jön vissza a...

Szerintetek ki jön vissza a valóvilág párbajról? Lóri vagy viki?

Figyelt kérdés
remélem lóri
2016. szept. 9. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy lóri.
2016. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét személy semleges, de ha már választani kellene, akkor inkább Viki. Már unom, hogy folyton Dinát meg Lórit kell nézni.
2016. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem,hogy Lóri.. Benne több van sokkal,mint a drága Viktóriában. Én személy szerint nagyon kíváncsi vagyok,hogy miként fogja kicsinálni Evelinkét,és Dávidkát. Ugyanis Dávidka nagyon szimpatikus volt,ám de nagyot süllyedt a szememben,Evelinkét már akkor elástam magamban,amikor megláttam:D Hiába,a vér mindenhol előjön.. És mindezek mellett én igenis kíváncsi vagyok a Dina-Lóri szálra.

Viki szegényem nem ide való,semmit se csinál,lassan megszólalni nem mer,amit meg tudok érteni,hiszen erősen elnyomható személy. Tuja,Atival együtt.

Szóval Lóri! Mindenképp:)

2016. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lóri! És nem azért mert annyira kedvelném, de ő legalább kavar valamit, és ez a játék arról szól, szórakoztatásról. Nem arról hogy zabálunk nagyokat, alszunk, meg kint fetrengünk a teraszon, és unalmunkban egyik cigiről gyújtunk a másikra. Nézőként elvárom, hogy amikor leülök ezt a műsort megnézni, akkor élvezzem is. Amekkora mellénnyel ment be ez a bandzsa lány, most akkora senki lett, ha ő menne vissza, pár nap múlva azt se tudnánk, ott van e még egyáltalán. Lóri legalább kavar nagyokat, és ezt várom a jövőben is tőle.
2016. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
először Vikire szavaztam, de átettem Lórira, mert nagyobb karakter, érdekesebb, Viki pedig még a saját párbajhetén sem tudja érdekessé tenni magát,
2016. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy Lóri. Ennek egyszerű oka van: a nézők reménykednek az érzelmi (szexuális) kiteljesedés iránt, Viki meg eléggé visszafogta magát eddig "szórakoztatásügyileg").
2016. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!