Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anno a Balázs show történetei...

Anno a Balázs show történetei megrendezettek voltak?

Figyelt kérdés

mert itt pl a nő elneveti magát, azért mert megrendezett?

[link]



#Balázs show #sebestény balász
2016. szept. 19. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
nem volt megrendezve akik odamentek szabad kezet kaptak csak annyi volt a lényeg hogy valami érdekes sztorit találjanak ki ezért fizettek nekik fejenként 30 ezret.
2016. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja de akkor ezek nem történtek meg?
2016. szept. 19. 08:40
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nem
2016. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kár, pedig vicces sztori, hogy egy kalauz két év alatt 100 nőt döntött meg, akik épp csak vonaton utaztak:DD
2016. szept. 19. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
50 ezer volt a tarifa anno, onnan tudom, hogy egy közeli ismerősöm is volt, és mior utalták neki a pénzt, mutatta a számlakivonatát, mert nem hitte el senki.
2016. szept. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az ő sztorija mi volt?
2016. szept. 20. 07:52
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Már nem emlékszem, több mint 10 éve volt. Akkor voltunk munkatársak, onnan tudom. Nem hitte el neki senki, és megmutatta a számlakivonatát, 50 ezret utalt neki az Rtl, pár napra a felvételt követően. A kitalált sztorit megkérdezték hogy vállalja e, ő meg mondta, 50 ezerért anyagyilkos is lesz! :) Többször is volt, a Balász és a Mónika showban is.
2016. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, az előző: először a megadott telefonszámot fölhívta, hogy szeretne menni a showba, majd hívták egy napra, szabit is kivett akkor. Ott elmondták mit kellene "eljátszani", mit szántak neki, hogyan kellene viselkedni, mit kell nagyjából mondani, stb... és hogy vállalja e? Ha még egy kis pofozkodást is bevállalna, növelnék a tarifát. Azt mondta neki az 50 ezer is bőven elég. Fizetté az utazási költségeit is oda-vissza, és nagyon meg voltak vele elégedve.:) Kérdezték, esetleg más témában később szerepelne e még, vagy másik műsorban, esetleg tapsolni menne e? Mondta, hogy nagyon szívesen menne tapsolni is minden nap, de 200 km-re lakik. :)Hát, ennyit tudok. :)
2016. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem amit belinkeltél, a csaj nagyon rossz "színész", minden egyes szaván hallatszik, látszik rajta hogy a szájába adták mit kell mondania. Nagyon de nagyon gagyi, abszolút hiteltelen, legalább egy kicsit megerőltethette volna magát, és ezért a pocsék alakításért még fizettek is neki.
2016. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ez?: [link] itt sír is a lány
2016. szept. 20. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!