Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való világban 0 embereket...

Való világban 0 embereket etetnek, itatnak és cserébe trágárkodnak, arra van néző, a Star Academy-ben tehetséges fiatalok tanulnak és készülnek hétről hétre, arra nem kíváncsi a közönség?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő egyre megy, így egyiket sem nézem.
2016. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak a te véleményed. Inkább a VV-t nézem ami szórakoztató és valóság mint az unalmas "tehetségkutatót". Amúgy mit tanulnak bent? Énekelni? Nagy szám.
2016. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Mindkettő hulladék műsor proli embereknek. Egyik sem jobb a másiknál.
2016. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Star Academy: csak az volt a szerkesztők szerint érdekes, amikor Alexandra rámászott valamelyik srácra. Le is vették a napi összefoglalókat.

Egyébként egykutya, egyik sem jobb a másiknál.

2016. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Unalmas arcok, nem nagy tehetségek, szerintem a VV-ben van pár náluk jobb énekes amúgy. Ja, és a VV-sek veszekednek. Látástól vakulásig. És ez sokkal izgibb.
2016. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Star Academy. Már ez a cím is vicc. Nagy bunda az egész,mitől lenne jobb mint a VV? Ez olyan mint a szépségkirálynő. Magyarország legszebbnek kikiáltott nőjénél Naponta 10 sokkal szebbet látok. A tehetségkutatólba is milyenek nyernek már? Szánalmas.
2016. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kanrob2 válasza:

Mert nem nézek tévét.

Ezzel nem vagyok egyedül a környezetemben.

Mióta tv mentesen élek pozitív irányba halad az életem, már lassan 3 éve.

Mindenkinek ajánlom

2016. szept. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ezt ki mondta neked hogy tehetséges fiatalok? A tehetségesebbek nem ide jelentkeztek. S olvass már utána a jelentkezők előéletének...

Persze, aki valóban tehetséges nem vitatom. Direkt nem mondok neveket, nem akarok senkit befolyásolni a véleményemmel.

2016. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem nézem, mert értelmes dolgokkal szeretem elütni az amúgy is kevés szabadidőm
2016. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A való világ egy remekül összekomponált néző mágnes. Első szabály, legalább legyen 1 normális ember bent akivel azonosulhat a néző, ebben a szériában ez a figura Dávid. Második szabály, rajta kívül csak és kizárólag különböző selejtek mehetnek a villába.

Hogy miért nézik sokan az alpáriságot? Azért mert ilyenkor a többségben lévő alsó közép, illetve alsó proli réteg önfeledtnek érzi magát, hiszen annál a primitív gyökérnél ő még úgy is többet ér, ha néha-néha megveri az asszonyt, ha csúszva jön haza a kocsmából stb. Ezért nézett, mert a többség megvetheti azt aki a tv-ben van és ez jó érzéssel tölti el őket. Így már ők is "valakik" persze csak a saját világukban.

Én azért nézem mert a mindennapjaimba nem találkozom ilyen emberekkel, egyetemre járok, így muszáj beiktatni valami agyrohasztót kikapcsolódás képen. Nem lehet mindig jobbnál jobb sorozatokat/filmeket nézni, mert azokon is el tud fáradni az agy. Egyébként sincs Trónok harca új évad, szóval jöhet valami könnyedebb.


Az academy azért unalmas, mert úgy gyártanak ott is ugyan olyan celebeket mint a való világban, hogy szinte szenté avanzsáljak őket, legalább is maximum "pimasznak" mutatják a legnegatívabb szereplőt is. Erre meg ki kíváncsi? Megint kapunk egy Vastag Csabát a műsor végén aki elmehet a falunapra.

2016. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!